Archive: March 31, 2023

Ceny ujawnione dla nierównej liczby Scout Scout Facilift

Skoda ujawniła ceny i specyfikacje dla harcerki Octavia-nierówna, stronnicza wersja Octavia Estate opracowana, aby kusić potencjalnych nabywców crossovera w SKODA Showals.
Dwa modele trafi do sprzedaży. Podstawowa cena wersji na poziomie podstawowym, napędzana 2,0-litrowym olejem wysokoprężnym TDI z 148 KM wynosi 26 470 £, podczas gdy znacznie silniejszy harcerz Octavia 181 KM wynosi 29 450 GBP. Książki zakupowe są teraz otwarte.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody na zakupy do zakupu
Podobnie jak w przypadku reszty zasięgu Octavia 2017, najbardziej godna uwagi poprawia stylizacji znajduje się na froncie. Skoda wprowadziła nowe „podzielone” reflektory z opcjonalną adaptacyjną technologią wiązki LED, podczas gdy kratka i zderzaki również zostały przeprojektowane.
Nowe światła LED również mają, a znane dodatki do stylizacji zwiadowczej obejmują plastikowe okładziny dolnej części ciała, przednie i tylne płyty przeciwśrodkowe oraz wysokość jazdy 30 mm. To poprawia metodę i kąty wyjazdu podczas walki z nierównym terenem.
3
O naszej reklamie tej reklamy

Chociaż nie wydano żadnych obrazów wewnętrznych, wiemy, że Scout będzie miał ten sam nowy system informacyjno -rozrywkowy ekranu dotykowego, co reszta zasięgu Octavia. Ulepszony pojemnościowy system dotykowy przyniesie znacznie więcej funkcji łączności i, w najlepszych modelach, 9,2-calowy ekran z technologią Wi-Fi. Pełny pakiet funkcji asystenta szofera zawiera również, w tym asystent przyczepy, alert z tyłu i ulepszony autonomiczny hamowanie asystenta z przodu.
• Najlepsze 4×4 i SUV -y do zakupu
Octavia Scout trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii z wyborem dwóch 2,0-litrowego silników wysokoprężnych. Podstawowa jednostka 148 KM jest połączona z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, zarządzając 0-62 km / h w 9,1 sekundy i 47 MPG, podczas gdy wersja o 181 KM jest dostępna tylko z siedmiobiegową skrzynią biegów DSG, wynosi od 0-62 km / h w 7,8 sekundy i emituje 133 g. /km CO2.
Tak jak poprzednio, wszystkie zwiadowcy Octavia używają wielopłytowego systemu napędu na wszystkie koła, aby poprawić wydajność. Obie osie mają elektroniczną blokadę różnicową i istnieje tryb terenowy z kontrolą opadania wzgórza.
Czy zwiadowca Octavia jest realną alternatywą dla Crossover SUV? Daj nam swój pogląd w komentarzach …

Overfinch Variety Rover London, a także wydania na Manhattan koszt 250 tys. £ każdy

Różnorodność ma już szeroki wybór dostosowań fabrycznych-jednak co, jeśli chcesz, aby Twój wysokiej klasy SUV był o wiele bardziej ekskluzywny? Następnie udaj się do Overfinch, który właśnie ujawnił swoją najnowszą wersję Special Variety Rovers: The Manhattan Edition, a także edycję London.
Overfinch modyfikuje różnorodne łaziki, ponieważ 1975, często dostrajając silniki przed dodaniem specjalnych akcentów do wnętrza, a także zewnętrznych. Pod spodem nie zostały dotknięte wydania Londynu, a także na Manhattanie, a także pozostają mechanicznie podobne do łazienków odmianowych, na których oparte są.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze wysokiej klasy samochody
21
O naszej reklamie tej reklamy

Oznacza to, że pod maską leży 5,0-litrowy silnik V8 Variety Rovera, zapewniając wystarczającą moc do relokacji tych gigantów. Kratka z włókna węglowego, a także nowe obrzęki ogonowe są subtelnymi ulepszeniami do stylistyki zewnętrznej, a londyńska edycja wykorzystuje lakier „Balmoral Blue”, a także ożywianie.
Jednak to wnętrze, w którym Overfinch zwróciło najwięcej uwagi. Nie ma stylowych wkładek aluminium ani włókna węglowego – zamiast tego jest cudowna indywidualna marchuetria produkująca zdjęcia Londynu, a także Manhattan – tak nazwa.
• Najlepsze samochody miejskie
Każdy pojazd ma 5500 prywatnych flenerów jałowych jałowych, a także prace nad paneli zajęły oszałamiające 250 godzin na samochód. Być może dlatego są to jednorazowe. Mimo to sama praca, która została wnętrza, sugeruje, że 250 000 funtów identyfikacja tych pojazdów wydaje się praktycznie uzasadniona. To około 90 000 funtów więcej niż podstawowy koszt Bentleya Bentayga – jeszcze jednego bardzo ekskluzywnego SUV -a.
21

Kiedy pierwotnie stworzono Rover, nikt nie mógł przewidzieć, że opuści błotniste pola, a także torby, dla których został opracowany, a także spędzi tyle czasu w mieście. Jednak obchodzą to zarówno Londyn, jak i Manhattan Editions – czyniąc je prawdopodobnie najwyższymi samochodami miasta.
Czy wydałbyś dodatkowe, aby uzyskać naprawdę wyjątkową różnorodność łazika? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Nowy SUV Audi SQ5 349 BHP otrzymuje 51 200 GBP w Wielkiej Brytanii Identyfikator ceny

Nowy SUV SQ5 ma kosztować 51 200 GBP, gdy nadejdzie do Wielkiej Brytanii, a pierwsze dostawy mają miejsce w czerwcu według Audi.
Niemiecka marka rozpakowała gorący SUV na pokazie samochodowym w Detroit 2017, ujawniając, że nowy model otrzyma zupełnie nowy silnik benzynowy Turbo V6 o pojemności 3,0 litra, który produkuje 349 KM i moment obrotowy 500 nm, dostępny między 1370 obr / min do 4500 obr / min.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Ten nowy silnik jest znacznie mocniejszy niż obecny Diesel Audi SQ5 TDI Plus, który ma do dyspozycji 335 KM, ale nie może dopasować momentu obrotowego 700 nm ani czasu 0-62 mil na godzinę 5,1 sekundy. W tym ostatnim względzie nowy SQ5 jest frakcją wolniej po 5,4 sekundy.
17

Nie ma słowa na temat opcji Diesla dla zaktualizowanego modelu SQ5, pomimo faktu, że do tej pory Diesel był jedyną opcją paliwa dostępną w Wielkiej Brytanii.
Obecny SQ5 Plus pokonuje również przychodzącą iterację, gdy dotyczy on zużycia paliwa i emisji, zwracając 42,8 mpg i 174 g/km C02 w porównaniu z odpowiednio 34 mpg i 189 g/km. Jest to wyraźna różnica, jeśli weźmie się pod uwagę, że nowy SUV będzie 35 kg lżejszy dzięki nowej architekturze ciała.
• Najlepsze 4×4 i SUV -y
Zgodnie z oczekiwaniami, SQ5 jest wyposażony w napęd na wszystkie koła Quattro i ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów Tiptronic, a także aktywną kontrolę momentu obrotowego, który może hamować wewnętrzne koła, gdy wchodzisz do rogu, aby poprawić dynamiczną zdolność samochodu. Elektronicznie regulowany elektronicznie system zawieszenia „S” również trafia do SUV -a.
17

Pod względem wyglądu SQ5 ma bardziej sportowe zderzaki zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także nowe otwory wentylacyjne i dyfuzor, aby nadać mu znacznie bardziej muskularny wygląd. Kratka jest również nowa, z aluminiowymi szczegółami wykończenia, aby ustawić ją oprócz mniej ekskluzywnych modeli. Podwójne wydech kończą metamorfozę wraz z 20-calowymi felgami aluminiowymi.
Wewnątrz znajduje się skórzana kierownica, skórzane fotele sportowe i szczotkowane aluminiowe wykończenia. Na liście opcji znajdują się reflektory LED Matrix, wirtualny wyświetlacz kokpitu Audi oraz skóra nappa.
Co sądzisz o nowym Audi SQ5? Zostaw nam komentarz poniżej …

Uncategorized

„Wojna z własnością samochodów wygrywa politycy i ekomentaliści”

„Orrible październik, nazywam to. Był to najmłodszy miesiąc dla kierowców, produkcji i motoryzacji silników, a także kwitnący branża zmiany klimatu, obsesyjne biurokraci i nieczyste bogate agencje „egzekwowania”, które okradziły nas ślepy. Lub spróbuj.
Zacznijmy od jednego kierowcy Forda Focus, który zebrał grzywny w wysokości około 13 000 funtów za brak płacenia za bardzo niskie opłaty za strefę emisji w Londynie, ilustrując skalę potencjalnych zysków dla państwowych lub prywatnych organów ds. Egzekwowania. To będzie fascynująca sprawa testowa prawnego. Dlaczego na przykład nie został zaciśnięty samochodem? Czy możemy być zszokowani, że teraz jest mini-booom w sprzedaży tymczasowych/nielegalnych tablic rejestracyjnych używanych przez kierowców, co zrozumiałe, chętnie unikają takich grzywien?
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Jakby producenci silników nie mieli wystarczająco dużo na swoich talerzach, w październiku pojawiły się doniesienia, że ​​wzrost samochodów w świecie zachodnim zatrzyma się teraz na obecnych poziomach. A teoria jest taka, że ​​może się nigdy więcej wzrosnąć – podejrzewam, że nie z powodu braku potencjalnych nabywców, ale dlatego, że wojna z własnością samochodową i obsługą są wygrane przez polityków i ekolistów.
Na podobny temat, podczas gdy kierowcy są coraz bardziej wyceniani ze swoich maszyn do mobilności osobistej na transport publiczny, działacze środowiskowe bezmyślnie sabotowali i wstrzymują pociągi, między innymi przywiązują się do cholernych rzeczy klejem. Wygląda na to, że dopóki nie przejdziemy lub jeździ na rowerach, nie możemy opuszczać naszych domów. Ale jeśli pozostaniemy za zamkniętymi drzwiami, nie odważysz się użyć tych pieców opalanych drewnem emitującym węgiel lub centralnych kotłów ogrzewania; I nie bądź zszokowany, czy wkrótce zostaną zakazane przez rady.

Uncategorized

Jeep Cherokee Night Eagle Edition Swips IN

Pragnij o wiele więcej sukcesu sprzedaży, Jeep zaktualizował zakres Jeep Cherokee o nowym poziomie wykończenia Eage Eagle Eagle Special Edition.
Opiera się na podstawowym modelu „plus” długości geograficznej, a także kosztuje od 36 795 £, zawierającym różnorodne ulepszenia kosmetyczne, aby zapewnić mu ostry wygląd. Jest oferowany w czterech kolorach: genialny czarny, jasny biały, srebrny kęs, a także granitowy kryształ.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze 4x4S, a także SUV -y
Zostanie ograniczony do 350 pojazdów w Wielkiej Brytanii, a także otrzyma nową przednią odznakę z szarym wykończeniem, wraz z ciemnymi pasemkami na światło mgły, a także czarnymi sztabkami dachowymi. Pojazd ma również 18-calowe czarne kółki aluminiowe, a także kontynuuje przyciemniony styl z zabarwionymi oknami.
Wewnątrz znajduje się skórzana kierownica, skórzana tapicerka, podgrzewane przednie siedzenia, a także 8,4-calowy ekran dla systemu informacyjno-rozrywkowego. Inny zestaw obejmuje dziewięciokołowy system hałasu, kontrolę klimatu, elektryczną tylną klapę, czujniki parkowania, lampki samochodowe, a także wycieraczki samochodowe.
Nocny Eagle ma 2,2-litrowy wysokoprężnik 197 KM, a także dziewięciobiegową automatyczną skrzynię biegów, zwracając 49,6 mpg.
Damien Dally, menedżer Jeep UK, powiedział: „Nowa wersja Nocnego Eagle jest szczególnie ekskluzywna. Dzięki wytrzymałym, sportowym wyglądowi, a także wyjątkowym możliwościom terenowym, ta nowicjusz z ograniczoną edycją będzie, jestem pewien, urok do zupełnie nowej grupy klientów Jeep. ”
Co według ciebie o nowym Jeep Cherokee Night Eagle? Zrozumiemy poniżej …

Uncategorized

Nowy 2020 Skoda Kamiq Monte Carlo w sprzedaży teraz

Nowy zasięg Kamiq Monte Carlo jest dostępny do zakupu w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak nowa Scala Monte Carlo, dostaje subtelną, sportową metamorfozę wewnątrz i na zewnątrz, a także zwiększoną cenę od 23 305 do 25 955 GBP. Pierwsze dostawy są oczekiwane wiosną.
Według standardu Kamiq Monte Carlo jest wyposażony w pełne reflektory LED, a także błyszczącą czarną ramę otaczającą kratkę, błyszczącą czarną detale na przednim zderzaku, czapki lustrzane skrzydeł, szyny dachowe, boczne spódnice i napis Skoda na tylnej klapie.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze małe SUV -y i crossover w sprzedaży
Przyciemniane boczne okna i panoramiczne dachy również pojawiają się jako standardowe, a wokół tyłu nowa błyszcząca czarna tylna dyfuzor łączą się w pełnych tylnych światłach LED. Wygląd jest zaokrąglony zestawem 18-calowych felastów aluminiowych Monte Carlo Design, wykończonych w czerni.
Wewnątrz Kamiq Monte Carlo zyskuje regulowane fotele sportowe dla kierowcy i pasażera z przodu. Nowa sportowa kierownica jest tapicerowana perforowaną skórą, a czerwone akcenty wokół kabiny. System oświetlenia otoczenia LED jest również czerwony, a otwory wentylacyjne na desce rozdzielczej są wykończone w Chrome. Aluminiowe pedały sportowe uzupełniają wygląd.
Istnieje również znaczny etap technologii-9,2-calowy system informacyjno-rozrywkowy Volkswagen jest standardowo dopasowany, wraz z 10,25-calowym klastrem wskaźnika cyfrowym i kontrolą gestów. Kupujący otrzymują również roczną subskrypcję usługi „Care Connect” Skody, która dodaje elementy takie automatyczne planowanie usług i zdalne zablokowanie/odblokowanie.
Kupujący będą używane tylko do dwóch silników benzynowych, zarówno wypróbowanych, jak i sprawdzonych jednostek używanych już w istniejącym zakresie Kamiq. Model podstawowy jest napędzany turbodoładowaną 1,0-litrową jednostką trzycylindrową, dostarczającą 113 KM i momentem obrotowym 200 Nm. O wiele mocniejszy wariant zaczyna się od 24 705 £ i ma turbodoładowany 1,5-litrowy czterocylindrowy silnik, który rozwija 148 KM i moment obrotowy 250 Nm.
Obie jednostki są standardowe podsumowane do sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów, chociaż siedmiobiegowa dwupiętrowa automatyczna automatyczna może być określona na dowolnym silniku za dodatkowe 1250 GBP.
Czy podoba Ci się wygląd nowego Skody Kamiq Monte Carlo? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej …

Rząd anuluje zwiększenie odpowiedzialności paliwowej

Kanclerz George Osborne wydał swoje jesień, a także wspaniałą wiadomością dla kierowców jest to, że wzrost odpowiedzialności paliwowej 3P na litr (PPL) został anulowany.
Wzrost został pierwotnie zorganizowany w styczniu, jednak Osborne porzucił wzrost zakupu, aby pomóc w uproszczeniu presji na brytyjskich kierowców.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Każda wędrówka zbiegałaby się z kosztami taryfy autobusowej, a także wzroślami taryf kolejowych, a także mogłaby zaowocować polityczną reakcją dla kanclerza.
Osborne był pod rosnącą presją ze strony wielu grup motoryzacyjnych oprócz własnych posłów. Pierwotnie zorganizowany w sierpniu 2012 r. Osborne już opóźnił wędrówkę w tym roku.
Kolejny zestaw wzmocnienia na lata 2013/14 nastąpi we wrześniu 2013 r. Wszystkie powstanie będą wdrażane we wrześniu każdego roku, a nie w kwietniu.
Podczas swojego przemówienia Osborne również ogłosił, że rząd wyda dodatkowe 1 miliard funtów na brytyjskie drogi, w tym ulepszenia A1 oprócz prac konserwacyjnych.

Nowe siedziba Seat Leon Feed 2017 przynosi duże ulepszenia technologii

, jest ofensywna. Hiszpański producent przedstawił zaktualizowaną wersję Leona, gorąco po lądowaniu ATECA w brytyjskich salonach. Hatchback oferuje teraz nowe silniki, dodano technologię bezpieczeństwa i drobne aktualizacje wizualne, a rywal golfowy trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii w lutym. Ceny zostaną ogłoszone bliżej premiery samochodu, ale powinny unosić się wokół ceny początkowej obecnego samochodu.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Aktualizacje rozprzestrzeniły się w całej gamie Leon z pięciodrzwiowym Hatch i ST Estate, które pojawiły się najpierw, a następnie trzydrzwiowe SC, wytrzymałe modele Cupra i szorstkie.
• Najlepsze hatchbacki do zakupu
Jak oczekujemy od aktualizacji średniego życia, zmiana wizualna jest niewielka. Dr Matthias Rabe, wiceprezes ds. Badań i projektowania, powiedział Car Car Express: „Jeśli spojrzysz na projekt, możesz powiedzieć, że nie ma wielkiej zmiany i miałbyś rację. Naprawdę skoncentrowaliśmy się na technologii i chcieliśmy zmodyfikować samochód za pomocą małych kroków. ”
32

Przedni przednie zderzak ma teraz kratkę, która została rozciągnięta o 40 mm, a teraz dostępne są trzy nowe kolory zewnętrzne i wzory kół aluminiowych. Wewnątrz siedzenie podjęło większe kroki w celu poprawy jakości Leona. Dodano nowe karty drzwi, tapicerki, elektryczne hamulce ręczne i oświetlenie otoczenia, a siedzenie wprowadziło również nowy flagowy poziom wykończenia Xcellence, który znajduje się równolegle do sportowych modeli FR, ale koncentruje się znacznie bardziej na luksusie.

„Transformacja detaliczna stawiająca samochody i dealerzy ciężarówek w Jeopardy”

, gdy dealerzy otworzyły swoje drzwi, aby powitać zaskakującą liczbę podekscytowanych klientów z powrotem do salonów, więc szefowie grup dealerskich, a także samochody i działalność samochodowa, przyspieszyli swoje Plany oferowania kompleksowych cyfrowych kanałów sprzedaży. To może sprawić, że dealerowie są „próbuj”, a nie „kupuj”, a także klientów – jeśli chcą – tylko interakcje z sprzedawcami przez Internet.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Kilku dealerów, a także szefów samochodów i ciężarówek przyznało, że „przyłapali się na drzemce”, jeśli chodzi o ich cyfrowe oferty podczas Lockdown. Nie tak, dyrektor zarządzający Forda, Andy Barratt.

Rolf Cars and Truck Retail: Rewolucyjne rosyjskie samochody i dealer ciężarówek przybywających do Europy

Jednak kiedy niedawno go dogoniłem, ujawnił, że nadchodzący Ford w Internecie kanału sprzedaży – z powodu przedstawienia później tego lata – może oznaczać straty zadań w branży detalicznej. „Uważam, że niektóre dealerzy powiedzą:„ Czy wymagam wszystkich tych pracowników sprzedawców, na podstawie tego, że jestem tak cyfrowo włączony w metodzie, której nigdy wcześniej nie byłem? ” – powiedział.
Oczywiście, nie wszyscy chcą kupić online, a także miałem wiele korespondencji od osób, które zdecydowanie wolą autentyczne skontaktowanie się z twarzą w twarz (obecnie w odległości społecznej) w dealerze, a nie oferowanie oferty za pośrednictwem linku wideo.
Coraz więcej obaw, że twój regionalny salon może nie być wkrótce wyjątkowo regionalny. Mówiąc prościej, wiele największych brytyjskich dealerów ma kłopoty, a dyrektor generalny jednej z najbardziej udanych grup dealerów w Wielkiej Brytanii mówi mi: „Wszyscy jesteśmy bezbronni”. Wartość firm dealerskich jest obecnie na prawdziwym niskim poziomie.
To może zagrać w ręce Sergey Petrov. Nazwa nie zabrzmi dla ciebie żadnym dzwonkami, jednak założył największą rosyjską grupę dealerów samochodów i ciężarówek, a także patrzy na kilku chorych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii.
Petrov ma reputację, której nie można oczekiwać dla rosyjskiego biznesmena; Powszechnie lubi go światowe producenci samochodów i ciężarówek, które reprezentuje w Rosji, a także rozumiany do pracy w niezwykle „zachodni sposób”. Być może ma ogromny wpływ na nadchodzącą rewolucję detaliczną motoryzacyjną.
Czy zgadzasz się ze Steve? Pozwól nam zrozumieć twoje przemyślenia w sekcji komentarzy …

Zdobądź Automobile Ujawnij Wintertime Special za zaledwie 1 £

Zimowy czas zbliża się, a także upewnić się, że jesteś przygotowany, mamy ogromny 132-stronicowy problem z zderzakiem.
Obejmuje to wszystko, co wymaga, aby zrozumieć, aby uzyskać ekstremalną pogodę, w tym dokładny test opon zimowych, aby upewnić się, że pozostajesz wolny od ryzyka na śniegu.
Przygotowaliśmy również fantastyczny przewodnik po przeżyciu dziur. Oprócz tego oceniamy 70 najlepszych SUV -ów, a także przyjrzymy się, czy opony zimowe są potrzebne na 4×4.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Możesz to wszystko uzyskać w specjalnym specjalnym Wintertime Express Automobile Express wraz z 5 innymi problemami z ujawnieniem samochodu za jedyne 1 £. Jeśli to nie wystarczy, wrzucamy bezpłatną kolbę termiczną Jacka Pyke – ważne dla tych długich zimowych dysków.
Skorzystaj z naszej fantastycznej oferty członkostwa, a także każdego problemu dostarczanego bezpośrednio do twoich drzwi.