„Transformacja detaliczna stawiająca samochody i dealerzy ciężarówek w Jeopardy”

Mar 22, 2023 category

, gdy dealerzy otworzyły swoje drzwi, aby powitać zaskakującą liczbę podekscytowanych klientów z powrotem do salonów, więc szefowie grup dealerskich, a także samochody i działalność samochodowa, przyspieszyli swoje Plany oferowania kompleksowych cyfrowych kanałów sprzedaży. To może sprawić, że dealerowie są „próbuj”, a nie „kupuj”, a także klientów – jeśli chcą – tylko interakcje z sprzedawcami przez Internet.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Kilku dealerów, a także szefów samochodów i ciężarówek przyznało, że „przyłapali się na drzemce”, jeśli chodzi o ich cyfrowe oferty podczas Lockdown. Nie tak, dyrektor zarządzający Forda, Andy Barratt.

Rolf Cars and Truck Retail: Rewolucyjne rosyjskie samochody i dealer ciężarówek przybywających do Europy

Jednak kiedy niedawno go dogoniłem, ujawnił, że nadchodzący Ford w Internecie kanału sprzedaży – z powodu przedstawienia później tego lata – może oznaczać straty zadań w branży detalicznej. „Uważam, że niektóre dealerzy powiedzą:„ Czy wymagam wszystkich tych pracowników sprzedawców, na podstawie tego, że jestem tak cyfrowo włączony w metodzie, której nigdy wcześniej nie byłem? ” – powiedział.
Oczywiście, nie wszyscy chcą kupić online, a także miałem wiele korespondencji od osób, które zdecydowanie wolą autentyczne skontaktowanie się z twarzą w twarz (obecnie w odległości społecznej) w dealerze, a nie oferowanie oferty za pośrednictwem linku wideo.
Coraz więcej obaw, że twój regionalny salon może nie być wkrótce wyjątkowo regionalny. Mówiąc prościej, wiele największych brytyjskich dealerów ma kłopoty, a dyrektor generalny jednej z najbardziej udanych grup dealerów w Wielkiej Brytanii mówi mi: „Wszyscy jesteśmy bezbronni”. Wartość firm dealerskich jest obecnie na prawdziwym niskim poziomie.
To może zagrać w ręce Sergey Petrov. Nazwa nie zabrzmi dla ciebie żadnym dzwonkami, jednak założył największą rosyjską grupę dealerów samochodów i ciężarówek, a także patrzy na kilku chorych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii.
Petrov ma reputację, której nie można oczekiwać dla rosyjskiego biznesmena; Powszechnie lubi go światowe producenci samochodów i ciężarówek, które reprezentuje w Rosji, a także rozumiany do pracy w niezwykle „zachodni sposób”. Być może ma ogromny wpływ na nadchodzącą rewolucję detaliczną motoryzacyjną.
Czy zgadzasz się ze Steve? Pozwól nam zrozumieć twoje przemyślenia w sekcji komentarzy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *