Nowy Polestar 1: Pełne szczegóły dotyczące 1392 000 funtów, 592 KM Coupe

Jun 4, 2022 category

potwierdził ceny swojego pierwszego samodzielnego modelu – Polestar 1 – podczas pokazu samochodowego w Pekinie 2018. Wysoko wydajne coupe jest budowane w nowym obiekcie w Chinach i chociaż będzie dostępny w Wielkiej Brytanii, a także Chin, Ameryce Północnej i siedmiu innych krajach Accross Europe, będzie tylko w lewej stronie. Kupiony wprost, Polestar 1 będzie wyceniony na 155 000 EUR (135 500 £), choć będzie oferowany również za pośrednictwem usługi subskrypcji.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody w sprzedaży w sprzedaży
Wraz z gotowym do produkcji coupe, Polestar ma dwa kolejne, całkowicie elektryczne produkty potwierdzone oraz w rurociągu: sedan Polestar 2, aby rywalizować z Tesla Model 3, który zobaczymy na pokazie motoryzacyjnym w Genewie 2019 oraz większym Polestar 3 Coupe SUV. „2” i „3” będą również czystymi pojazdami elektrycznymi z Jonathanem Goodmanem, dyrektorem operacyjnym Polestara, powiedziałem; „Jedynym hybrydowym polestarem, jaki kiedykolwiek zobaczysz, jest ten, każdy samochód, który nadejdzie, będzie czystą EV”.
Polestar 1 jest reklamowany jako „hybryda wydajności elektrycznej” i będzie wykorzystywać 238-litrowy silnik benzynowy o pojemności 238 KM wysyłający napęd wysyłający na przednie koła. Generator silnika rozrusznika wstrzykuje kolejne 39 KM, a silniki elektryczne wyśle ​​215 KM do tylnej osi. Oznacza to, że całkowita moc osiąga 592 KM, a moment obrotowy uderza w 1000 nm. Polestar 1 będzie zdolny do 0-60 km / h w mniej niż 4 sekundy.
42

Polestar twierdzi, że samochód może działać tylko na tylnym silniku elektrycznym i zintegrowanym silniku startowym, co zapewnia domniemany zasięg wszechstronny wynoszący 93 mil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *