Osiem najszybszych fabrycznych pickupów

Apr 24, 2022 category

ciężarówki nie tylko do prowadzenia materiałów budowlanych. Dzięki współczesnej innowacji silnika, a także inteligentni producenci samochodów, te “gorący przewoźnicy” mogą zapewnić wydajność szyjki, która była kiedyś tylko oferowana w samochodach sportowych. Znajdźmy najszybciej odbiór zapasów ostatnich 30 lat. Wymienione czasy 0-60 mph są od producenta lub publikacji głównej entuzjastów. Przeprowadziliśmy ciężarówki z firm zajmujących się wtórami, które przeróbki pojazdy – przepraszam Hennessey, jak również Shelby.

2015 RAM 1500 R / T HEMI

Photo Pojazdy z kurentami Blog oceny

0-60: 5,4 sekundy
MUSEPOWER: 395.

Tak jak Fiat Chrysler (obecnie Stellantis) zaczął dzwonić do swojego potwora V-8s przez Hellcat Moniker, Ram wypchnął “Hemi” etykietę jeszcze raz z RAM 1500 R / T Hemi. Uwierz w to jako bardziej polerowane ciężarówki sportowe niż nadmiar związany z mięśniami nadmiarami pamięci RAM SRT-10 lub TRX. Uporządkowany, nie przytłoczający koni mechanicznych, a także 8-biegowej automatycznej siatki dobrze z regularną kabiną, jak również konfiguracją napędu na tylną koła. W tym 2015 RAM 1500 Sport ma dokładnie taką samą etykietę “HEMI” jako model R / T, aby oznaczyć silnik 5.7L V-8, który ma.

2019 Chevrolet Silverado 1500 6.2L V-8

Zdjęcie dzięki uprzejmości GM

0-60: 5,4 sekundy
KM: 420.

Biorąc Cue z Archival Ford, Chevrolet wycisnął potężny silnik w bardzo popularny pojazd. Oferowany tylko na wyższych wykończeniach Silverado 1500, mały blok 6.2L V-8 zapewnił silny wybór do nabywców wózka zorientowanymi na wydajność, które chcą niebieski łuk zamiast niebieskiego owalu. Właściciele Silverado mogą teraz przechwać się o największym ośmiocylindrze w odbiorze pół ton. 460 LB-FT momentu obrotowego oraz podstawowego napędu na wszystkie koła zapewnia Silverado zaspokajający taniego chrząstki, które często brakujące od nieinterminowanych płyt elektronicznych. Myśląc o Chevrolecie Silverado 2019? Sprawdź to w wysokim wykończeniu z silnikiem 6.2L V-8!

2001 FORD SVT F-150 Błyskawica

Zdjęcie dzięki uprzejmości Forda

0-60: 5,2 sekundy
MUSEPOWER: 380.

Inżynierowie w specjalnym zespole pojazdu Forda (SVT) musieli bawić się z tym. Dodaj supercharger, a także inne aktualizacje do solidnej firmy 5.4l Triton V-8, a następnie spełnia wynik wraz z F-150 wraz z dostosowaną transmisją 4-biegową. Wynik? Potężny codzienny przewoźnik, który wytwarza obrotowy czcionki 450 ft momentu obrotowego. Czas oświetlenia wynosił tylko 0,7 sekundy wolniej niż Corvette Z06 2001. To imponujące dla ciężarówki, która może zrobić wszelkiego rodzaju ciągnięcie. przygotowany do obsługi nowego projektu odbudowy? Spójrz na ten rok 2001 FORD SVT F-150 Błyskawica w naszym inwentarzu

2019 FORD F-150 LIMITED

Zdjęcie dzięki uprzejmości Forda

0-60: 5,0 sekundy
KM: 450.

W przypadku nabywców Forda Ciężarówek chcące “Go-Szybcy” wydajność bez przesadnego wyglądu Raptora F-150, producenta producentów samochodów oferuje Forda F-150 w 2019 r. Wykorzystując dokładnie ten sam Twin-Turbo V6 Raptor PowerPlant, Ford gotowany w eleganckim, a także bardziej kosztownym wariantowi odbioru. Wyposażony w wnętrze skórzane w domu w domu w Mercedes-Benz lub BMW, ograniczone sterowały ekstremalne odbiór w zupełnie nowy kierunek. W tym samym czasie subtelna zewnętrzna zewnętrzna zintegrowana z oburzającym mocą sprawiła, że ​​ta ciężarówka Ultimate Sleeper. Pozostań przed konkurencją, wykorzystując funkcję Alert pojazdu, aby uzyskać powiadomienia Każdy rodzaj czasu 2019 FORD F-150 Ciężarówki są dodawane do zapasów.

2017 FORD F-150 RAPTOR Superrrew

Zdjęcie dzięki uprzejmości Forda

0-60: 4,9 sekundy
KM: 450.

Dodawanie silnego Twin-Turbo 3.5L V-6 do bardzo popularnego pojazdu Ameryki było zwycięską formułą, która sprawiła, że ​​kochający miłośników F-150 ślinę z radością. Biorąc lekcje z poprzedniej generacji Raptor, Ford sprawił, że ta wersja bardziej zaawansowana dla kierowców, a także wygodniej dla pasażerów. Surowa, brutalna moc, w tym 510 LBS-FT z momentu obrotowego, jest obsługiwana przez 10-biegową transmisję, a także dostosowane zawieszenie, które sprawia, że ​​drapieżnik zwinny zarówno w zależności od drogi. Większy styl superrowy wyprodukował więcej przestrzeni wewnętrznej, szczególnie w drugim rzędzie. Ford podobnie zaoferował ciężarówkę w mniejszej konfiguracji SuperCab. Prędkość, jak również komfort zapewnia tę ciężarówkę, przyszła jest fantastyczna baza dla budowy ciężarówki Baja. Tutaj znajdź wyszukiwanie dla jednego z nich.

2004 Dodge Ram SRT-10

Zdjęcie dzięki uprzejmości Dodge Forum

0-60: 4,9 sekundy
MUSEPOWER: 500.

Silnik 8.3L V-10 z Dodge Vipera obróci większość pojazdów w skrzyku. Więc obecny super ciężarówka RAM, 2021 RAM 1500 TRX był prawdopodobnie pod wpływem pickupa Dodge RAM SRT-10. Wróciło to zanim ciężarówki Dodge zostały spunięte w działu RAM w 2010 roku. Dzięki inspirowanej inspirowanej przez Nascar konstrukcji ciała, SRT-10 wykazuje przyzwoite maniery drogowe o dużej prędkości. Powietrza Powietrza poniżej przedniej kratki zmniejsza podnośnik pojazdu, a także tylne skrzydło minimalizuje przeciąganie, a także zwiększa się dociski. Obniżona wysokość ciała dodaje do złowrogiego wyglądu wózka. Te chArtakterystyki zapewniają spersonalizowany wygląd SRT-10. Spójrz na nasze zapasy ciężarówek, aby odkryć spersonalizowane ciężarówki “Diament w Ruff”.

1991 GMC Syclone.

Zdjęcie dzięki uprzejmości GM

0-60: 4,3 sekundy
MUSEPOWER: 280.

Trzydzieści lat z powrotem wydaje się jak kamień w branży motoryzacyjnej. Jednak GMC był w stanie inżynierować pickup wydajności, który byłby imponujący nawet w dzisiejszym świecie zaawansowanej technologii pojazdów. Automaker dodał Mitsubishi Turbosprężarka, Garrett Intercooler, a także inne ulepszone elementy do regularnego 4.3L V-6 wykorzystywane w cokolwiek z rutynowych ciężarówek do Chevy Malibu. 350 LB-FT momentu obrotowego, jak również systemu napędu na wszystkie koła Borgwarner sprawia, że ​​syllone jest niesamowitą wycieczką w dowolnym rodzaju dekady. Spójrz na ten syclone z 1991 r. Wymóg poważnej renowacji

2021 RAM 1500 TRX

Zdjęcie dzięki uprzejmości Stellantis

0-60: 3,7 sekundy
MUSEPOWER: 702.

. Wiele auto entuzjastów publikacji wspomniało o TRX za bycie najszybszym wybiorem fabrycznym, jakie kiedykolwiek przetestowano. Nic dziwnego. Dostosowany silnik HELLCAT zapewnia energię AWD, która może szybko zawstydzić wiele Corvettes, a także porsche. RAM chce właścicieli TRX, aby w pełni wykorzystać umiejętności ciężarówki z wprowadzonym systemem Zarządzania, a także dane wydajności wyświetlane na ekranie infotainment. Gdy nie strzelając guma, sterowniki TRX mogą zależeć od aktualizowanego zawiesiny, elektronicznego różnicowania blokującego, a także ogromne 35-calowe opony, aby uzyskać je po prostu o każdym rodzaju terenu. Nowe lata projektu są niezwykle poszukiwane, więc skorzystaj z funkcji alarmu pojazdu, aby uzyskać aktualizacje w dowolnym typie 2021 RAM 1500 TRXS, które są dodawane do zapasów.

* Zastrzeżenie: Nasze zapasy stale się zmieniają. Pojazdy wymienione na tym blogu mogą już nie być dostępne.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
LinkedIn.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *