Nowa limitowana edycja Mazda MX-5 R Sport ujawniona dla 2020 r.

May 16, 2023 category

To jest Sport Mazda MX-5 R-obecny na długiej liście wersji specjalnych MX-5. Produkcja jest ograniczona do zaledwie 150 przykładów, z których każdy ma znaczenie ceny 27 700 £.
Zasadniczo MX-5 R Sport to znacznie bardziej hojnie wyposażona wersja modelu sportowego Mazdy. Ulepszenia obejmują nowy zestaw 16-calowych felg aluminiowych ze specjalistycznych promieni, szary dach kabrioletowy, lusterka czarnych fortepianowych i świeże polimetalowe szare metalowe wykończenie farby. Wewnątrz Mazda dodała również tapicerkę z bramińską skórzaną z srebrnymi szwami.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody sportowe w sprzedaży teraz
Oprócz tych elementów standardowa specyfikacja R-Sport odpowiada jej stableMate średniej klasy. Reflektory LED, wycieraczki deszczu, tylne czujniki parkowania, kontrola rejsu i bezproblemowe wejście są dopasowane z fabryki, a także dziewięciokiermu systemu stereo Bose i siedmiocalowego systemu informacyjno-rozrywkowego z nawigacją, Apple CarPlay i Android Automobile kompatybilność .
MX-5 R-Sport jest dostępny tylko jako miękki kabriolet z czterocylindrowym silnikiem benzynowym SkyActiv-G Skyactiv-G Skyactiv-G Skyactiv-G, który wysyła zasilanie na tylne koła za pomocą sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów. Figurki mocy i momentu obrotowego wynoszą odpowiednio 130 KM i 152 Nm – wystarczające na czas 0–62 km / h 8,3 sekundy i maksymalną prędkość 127 mil na godzinę. Jeśli chcesz znacznie silniejszy model o pojemności 2,0 litra z 181 KM, nie będziesz mógł go zdobyć w wykończeniu R-Sport.
Klienci mogą teraz zarejestrować swoje zainteresowanie, ale Mazda twierdzi, że pierwsze brytyjskie dostawy R-Sport mogą mieć miejsce „po zakończeniu obecnych ograniczeń detalicznych”.
Co robisz w Sport Mazda MX-5 R? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *