„Wojna z własnością samochodów wygrywa politycy i ekomentaliści”

Mar 26, 2023 Uncategorized

„Orrible październik, nazywam to. Był to najmłodszy miesiąc dla kierowców, produkcji i motoryzacji silników, a także kwitnący branża zmiany klimatu, obsesyjne biurokraci i nieczyste bogate agencje „egzekwowania”, które okradziły nas ślepy. Lub spróbuj.
Zacznijmy od jednego kierowcy Forda Focus, który zebrał grzywny w wysokości około 13 000 funtów za brak płacenia za bardzo niskie opłaty za strefę emisji w Londynie, ilustrując skalę potencjalnych zysków dla państwowych lub prywatnych organów ds. Egzekwowania. To będzie fascynująca sprawa testowa prawnego. Dlaczego na przykład nie został zaciśnięty samochodem? Czy możemy być zszokowani, że teraz jest mini-booom w sprzedaży tymczasowych/nielegalnych tablic rejestracyjnych używanych przez kierowców, co zrozumiałe, chętnie unikają takich grzywien?
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Jakby producenci silników nie mieli wystarczająco dużo na swoich talerzach, w październiku pojawiły się doniesienia, że ​​wzrost samochodów w świecie zachodnim zatrzyma się teraz na obecnych poziomach. A teoria jest taka, że ​​może się nigdy więcej wzrosnąć – podejrzewam, że nie z powodu braku potencjalnych nabywców, ale dlatego, że wojna z własnością samochodową i obsługą są wygrane przez polityków i ekolistów.
Na podobny temat, podczas gdy kierowcy są coraz bardziej wyceniani ze swoich maszyn do mobilności osobistej na transport publiczny, działacze środowiskowe bezmyślnie sabotowali i wstrzymują pociągi, między innymi przywiązują się do cholernych rzeczy klejem. Wygląda na to, że dopóki nie przejdziemy lub jeździ na rowerach, nie możemy opuszczać naszych domów. Ale jeśli pozostaniemy za zamkniętymi drzwiami, nie odważysz się użyć tych pieców opalanych drewnem emitującym węgiel lub centralnych kotłów ogrzewania; I nie bądź zszokowany, czy wkrótce zostaną zakazane przez rady.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *