„Wzrost JLR jest niezrównanym przełomem dla Wielkiej Brytanii PLC”

May 26, 2023 category

wydaje się nieprawdopodobny, jednak jest to absolutnie prawdziwe – na całym świecie produkcja pojazdów wzrosła o około 50 procent w ciągu ostatnich sześciu lat. W 2009 r. Zbudowano prawie 62 miliony, a chociaż oficjalne liczby w 2015 r. Nie będą oferowane jeszcze przez kilka tygodni, rozumiem, że po raz pierwszy pękną z barierą 90 milionów, z nieco ponad połową Spośród tych samochodów, a także 4×4 (plus stosunkowo niewielka liczba pojazdów przemysłowych) zbudowanych w pięciu krajach – Chinach, USA, Japonii, Niemczech, a także Korei Południowej.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Taka lub druga metoda, przeważająca większość tych pojazdów zbudowanych w ubiegłym roku, a także zarejestrowana – nawet jeśli niektórzy mniej pożądani producenci byli bardziej zmuszeni do zapewnienia pojazdów, wycofując je po kosztach kosztów lub mniej.
• „Hyundai jest doskonały w sprzedaży samochodów, jednak musi też oczarować serce”
W Europie kupiono około 15 milionów pojazdów (prawie 3 mln osób w Wielkiej Brytanii), podczas gdy sprzedaż w USA przekroczyła 17 mln, a także chińscy konsumenci, którzy zatrzymali około 25 m.
Jednak ze względu na krótkowzroczne i niezgłębione nowe podatki od małych samochodów metropolitalnych w Japonii, sprzedaż w krainie wschodzącego słońca niewątpliwie spadła. Problemy polityczne w Rosji również wywołały sprzedaż, aby spadła do mniej niż 1m.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *