Nowy SUV Audi SQ5 349 BHP otrzymuje 51 200 GBP w Wielkiej Brytanii Identyfikator ceny

Mar 27, 2023 category

Nowy SUV SQ5 ma kosztować 51 200 GBP, gdy nadejdzie do Wielkiej Brytanii, a pierwsze dostawy mają miejsce w czerwcu według Audi.
Niemiecka marka rozpakowała gorący SUV na pokazie samochodowym w Detroit 2017, ujawniając, że nowy model otrzyma zupełnie nowy silnik benzynowy Turbo V6 o pojemności 3,0 litra, który produkuje 349 KM i moment obrotowy 500 nm, dostępny między 1370 obr / min do 4500 obr / min.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Ten nowy silnik jest znacznie mocniejszy niż obecny Diesel Audi SQ5 TDI Plus, który ma do dyspozycji 335 KM, ale nie może dopasować momentu obrotowego 700 nm ani czasu 0-62 mil na godzinę 5,1 sekundy. W tym ostatnim względzie nowy SQ5 jest frakcją wolniej po 5,4 sekundy.
17

Nie ma słowa na temat opcji Diesla dla zaktualizowanego modelu SQ5, pomimo faktu, że do tej pory Diesel był jedyną opcją paliwa dostępną w Wielkiej Brytanii.
Obecny SQ5 Plus pokonuje również przychodzącą iterację, gdy dotyczy on zużycia paliwa i emisji, zwracając 42,8 mpg i 174 g/km C02 w porównaniu z odpowiednio 34 mpg i 189 g/km. Jest to wyraźna różnica, jeśli weźmie się pod uwagę, że nowy SUV będzie 35 kg lżejszy dzięki nowej architekturze ciała.
• Najlepsze 4×4 i SUV -y
Zgodnie z oczekiwaniami, SQ5 jest wyposażony w napęd na wszystkie koła Quattro i ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów Tiptronic, a także aktywną kontrolę momentu obrotowego, który może hamować wewnętrzne koła, gdy wchodzisz do rogu, aby poprawić dynamiczną zdolność samochodu. Elektronicznie regulowany elektronicznie system zawieszenia „S” również trafia do SUV -a.
17

Pod względem wyglądu SQ5 ma bardziej sportowe zderzaki zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także nowe otwory wentylacyjne i dyfuzor, aby nadać mu znacznie bardziej muskularny wygląd. Kratka jest również nowa, z aluminiowymi szczegółami wykończenia, aby ustawić ją oprócz mniej ekskluzywnych modeli. Podwójne wydech kończą metamorfozę wraz z 20-calowymi felgami aluminiowymi.
Wewnątrz znajduje się skórzana kierownica, skórzane fotele sportowe i szczotkowane aluminiowe wykończenia. Na liście opcji znajdują się reflektory LED Matrix, wirtualny wyświetlacz kokpitu Audi oraz skóra nappa.
Co sądzisz o nowym Audi SQ5? Zostaw nam komentarz poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *