Nowy 2020 Skoda Kamiq Monte Carlo w sprzedaży teraz

Mar 25, 2023 Uncategorized

Nowy zasięg Kamiq Monte Carlo jest dostępny do zakupu w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak nowa Scala Monte Carlo, dostaje subtelną, sportową metamorfozę wewnątrz i na zewnątrz, a także zwiększoną cenę od 23 305 do 25 955 GBP. Pierwsze dostawy są oczekiwane wiosną.
Według standardu Kamiq Monte Carlo jest wyposażony w pełne reflektory LED, a także błyszczącą czarną ramę otaczającą kratkę, błyszczącą czarną detale na przednim zderzaku, czapki lustrzane skrzydeł, szyny dachowe, boczne spódnice i napis Skoda na tylnej klapie.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze małe SUV -y i crossover w sprzedaży
Przyciemniane boczne okna i panoramiczne dachy również pojawiają się jako standardowe, a wokół tyłu nowa błyszcząca czarna tylna dyfuzor łączą się w pełnych tylnych światłach LED. Wygląd jest zaokrąglony zestawem 18-calowych felastów aluminiowych Monte Carlo Design, wykończonych w czerni.
Wewnątrz Kamiq Monte Carlo zyskuje regulowane fotele sportowe dla kierowcy i pasażera z przodu. Nowa sportowa kierownica jest tapicerowana perforowaną skórą, a czerwone akcenty wokół kabiny. System oświetlenia otoczenia LED jest również czerwony, a otwory wentylacyjne na desce rozdzielczej są wykończone w Chrome. Aluminiowe pedały sportowe uzupełniają wygląd.
Istnieje również znaczny etap technologii-9,2-calowy system informacyjno-rozrywkowy Volkswagen jest standardowo dopasowany, wraz z 10,25-calowym klastrem wskaźnika cyfrowym i kontrolą gestów. Kupujący otrzymują również roczną subskrypcję usługi „Care Connect” Skody, która dodaje elementy takie automatyczne planowanie usług i zdalne zablokowanie/odblokowanie.
Kupujący będą używane tylko do dwóch silników benzynowych, zarówno wypróbowanych, jak i sprawdzonych jednostek używanych już w istniejącym zakresie Kamiq. Model podstawowy jest napędzany turbodoładowaną 1,0-litrową jednostką trzycylindrową, dostarczającą 113 KM i momentem obrotowym 200 Nm. O wiele mocniejszy wariant zaczyna się od 24 705 £ i ma turbodoładowany 1,5-litrowy czterocylindrowy silnik, który rozwija 148 KM i moment obrotowy 250 Nm.
Obie jednostki są standardowe podsumowane do sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów, chociaż siedmiobiegowa dwupiętrowa automatyczna automatyczna może być określona na dowolnym silniku za dodatkowe 1250 GBP.
Czy podoba Ci się wygląd nowego Skody Kamiq Monte Carlo? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *