Crashedtoys ma Smokin ‘Oferty – podobnie jak nowe łodzie, ATVS, UTVS, a także skutery śnieżne dla aukcji

Mar 5, 2022 Uncategorized

kiedykolwiek usłyszał stwierdzający “Czasami biedne rzeczy występują dla wielkiego powodu?” To trochę, co tu miałem, a także tym razem, aby skorzystać z żałosnej sytuacji. CrashedToys ma 55 samochodów PowerSports, w tym łodzie, ATV, UTVS, a także skutery śnieżne, które były aż do niedawna, siedząc w salonie salonu nowego. Wyłączenie wystąpiło w dziale usług, a także niestety te 55 samochodów pokrytych w sadze. Choć wielu z nich potrzebnych tylko do oczyszczenia, producent nadal nie zagwarantuje ich, więc dokonali ich metody do Crashedtors.

23 czerwca, te 55 praktycznie zupełnie nowe samochody pojawią się na aukcję, a także jest to twoja możliwość wygaśnięcia niewiarygodnych odkrywców na kradzież. Możesz tutaj zobaczyć pełną listę samochodów, jednak chcieliśmy pokazać Ci kilka naszych ulubionych:

2019 Arcc Snowmobile.

Oferta na tym skróconym śnieżnym

2019 tekst alterra atv

Oferta na tym ARSPEDTOYS ATV

2019 MBF Morska łódź

Oferta na tej łodzi CrashedToys

2020 Arctic Feline Wildcat

Oferta na tym ARSPEDTOYS ATV

Interesuje Cię lokalizacja na te pojazdy Powersports? Umieść 23 czerwca w kalendarzu, a także dołączyć do naszych 100% na aukcji internetowej (opłaty Crashedtoys będą miały zastosowanie). Jest to twoja możliwość wygrania podobnego nowego samochodu w znacznie zmniejszonej cenie!

Oferuj te samochody dzisiaj.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
LinkedIn.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *