„Inne sporty traktują swoje elitarne tytuły z szacunkiem, jednak nie formuła 1”

Aug 14, 2022 category

wyobraża sobie sytuację, w której finał Ligi Mistrzów Futbajowych został wybrany na karach, pomimo jednej drużyny wygranej przez poprzednie 90 minut. Lub walka z mistrzostwami świata w wadze ciężkiej, w której jeden z konkurentów otrzymuje tytuł za wygraną ostatnią rundę, pomimo konsekwentnego powalającego w poprzednich 11.
Nie możesz, prawda? a także z niezwykle wspaniałego powodu – ponieważ inne sporty traktują swoje elitarne tytuły z szacunkiem. Nieporta motorowa. W ten weekend mieliśmy do czynienia z absurdalnym spektaklem szoferów walczących o podwójne punkty w Grand Prix w Abu Zabi w trudnej próbie uzyskania znacznie większego zainteresowania Formuły 1.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Top 10 najszybszych samochodów drogowych
Zdecydowanie zadziałało. Minęło dużo czasu, ponieważ profil tego sportu był tak wysoki, jak w ciągu dwóch tygodni przestrzegających Grand Prix Brazylijskiej, która z programu rzuciła bitwę tytułową w ostrym skupieniu. Pod tym względem możesz zasugerować, że koncepcja była pewnym rodzajem sukcesu. Jednak po prostu nie mogę się zgodzić.
Tak, całkowicie rozumiem wymóg zapewnienia biznesu telewizyjnego na całym świecie tego rodzaju spektaklu, który według nich jest godny, aby wydać miliony za najlepsze wyścigi.
Nie chcą, aby wyścigi procesowe ani jednego szofera dominującego w stopniu nudy wśród widzów.
• Mercedes AMG GT Review
Ale F1 musi być czymś więcej niż tylko rozrywką domową dla mas, a osiągnięcia definiujące karierę rozdawane są kaprysem. Jest to szczyt Motorsport, serii, którą każdy zawodnik i inżynier chce wygrać. Nie powinno być tanio tak, jak w tym roku, z ostatnią sytuacją wyścigu, która sprawiła, że ​​wiele z tego, co poprzeło zbędne.
Cóż za ulga została zatem sprawiedliwość, a także sport ma słusznego mistrza w Lewis Hamilton. Był najlepszym szoferem w 2014 roku, wygrał najwięcej wyścigów, a także jest godny jego sukcesu.
Prawdziwym zwycięzcą jest jednak sam F1, który w jakiś sposób wyłonił się z tej klęski z jego wiarygodnością niemal nienaruszoną.
Mamy nadzieję, że Ringmasters zdadzą sobie sprawę dokładnie, jak blisko zaniepokojeni nieodwracalnie uszkadzając wiarygodność tego sportu, a także gwarantują, że nigdy więcej nie odkryje się w tak farsowych okolicznościach.

Co sądzisz o wygranej Mistrzostw Świata F1 Lewisa Hamiltona, a także metodę, którą sezon 2014 się skończył? Pozwól nam zrozumieć na Twitterze, na Facebooku lub w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *