Nowe siedziba Seat Leon Feed 2017 przynosi duże ulepszenia technologii

Mar 24, 2023 category

, jest ofensywna. Hiszpański producent przedstawił zaktualizowaną wersję Leona, gorąco po lądowaniu ATECA w brytyjskich salonach. Hatchback oferuje teraz nowe silniki, dodano technologię bezpieczeństwa i drobne aktualizacje wizualne, a rywal golfowy trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii w lutym. Ceny zostaną ogłoszone bliżej premiery samochodu, ale powinny unosić się wokół ceny początkowej obecnego samochodu.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Aktualizacje rozprzestrzeniły się w całej gamie Leon z pięciodrzwiowym Hatch i ST Estate, które pojawiły się najpierw, a następnie trzydrzwiowe SC, wytrzymałe modele Cupra i szorstkie.
• Najlepsze hatchbacki do zakupu
Jak oczekujemy od aktualizacji średniego życia, zmiana wizualna jest niewielka. Dr Matthias Rabe, wiceprezes ds. Badań i projektowania, powiedział Car Car Express: „Jeśli spojrzysz na projekt, możesz powiedzieć, że nie ma wielkiej zmiany i miałbyś rację. Naprawdę skoncentrowaliśmy się na technologii i chcieliśmy zmodyfikować samochód za pomocą małych kroków. ”
32

Przedni przednie zderzak ma teraz kratkę, która została rozciągnięta o 40 mm, a teraz dostępne są trzy nowe kolory zewnętrzne i wzory kół aluminiowych. Wewnątrz siedzenie podjęło większe kroki w celu poprawy jakości Leona. Dodano nowe karty drzwi, tapicerki, elektryczne hamulce ręczne i oświetlenie otoczenia, a siedzenie wprowadziło również nowy flagowy poziom wykończenia Xcellence, który znajduje się równolegle do sportowych modeli FR, ale koncentruje się znacznie bardziej na luksusie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *