Producent iPhone Foxconn ujawnia trzy nowe elektryczne samochody

Aug 25, 2022 category

Gigantyczna Foxconn Electronics ujawniła trio prototypowych samochodów elektrycznych pod nową marką o nazwie Foxtron, oznaczając tajwańską firmę rozumianą za stworzenie pierwszej wyprawy Apple iPhone’a w świecie motoryzacyjnym.
Firma ujawniła prototypowy SUV -a elektryczny, sedan elektryczny, a także autobus, zwany odpowiednio projektem C, Design E, a także projektem T. Dwa samochody i ciężarówki podróżne to pierwsze samochody i ciężarówki oparte na nowej platformie Hon Hai Open firmy, którą stwierdza, że ​​biznesowy system jest modułowym systemem stworzonym do szerokiej gamy pojazdów, w tym saloon, MPV, SUV, a także SUV Stylowy samochód GT.

Samochód Apple: Hyundai wyciąga autonomiczną ofertę innowacji

Narodziny platformy Hon Hai Open zostało założone przez konsorcjum działalności elektronicznej, a także producentów samochodów i ciężarówek. Foxtron nie wymienił wyraźnie graczy, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za nową platformę, jednak firma już podpisała partnerstwa z wieloma znanymi firmami, takimi jak Stellantis, Rivian i Geely, chiński właściciel Volvo.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Foxtron stwierdza, że ​​modułowość nowej platformy elektrycznej wskazuje, że może pasować do różnych samochodów i ciężarówek obejmujących segmenty B, a także E, z mocą wynoszącą od 134 KM do 858 KM. Ukierunkowane liczby różnorodności rozciągają się od 186 mil do znacznie ponad 497 mil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *