Ceny ujawnione dla nierównej liczby Scout Scout Facilift

Mar 31, 2023 category

Skoda ujawniła ceny i specyfikacje dla harcerki Octavia-nierówna, stronnicza wersja Octavia Estate opracowana, aby kusić potencjalnych nabywców crossovera w SKODA Showals.
Dwa modele trafi do sprzedaży. Podstawowa cena wersji na poziomie podstawowym, napędzana 2,0-litrowym olejem wysokoprężnym TDI z 148 KM wynosi 26 470 £, podczas gdy znacznie silniejszy harcerz Octavia 181 KM wynosi 29 450 GBP. Książki zakupowe są teraz otwarte.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody na zakupy do zakupu
Podobnie jak w przypadku reszty zasięgu Octavia 2017, najbardziej godna uwagi poprawia stylizacji znajduje się na froncie. Skoda wprowadziła nowe „podzielone” reflektory z opcjonalną adaptacyjną technologią wiązki LED, podczas gdy kratka i zderzaki również zostały przeprojektowane.
Nowe światła LED również mają, a znane dodatki do stylizacji zwiadowczej obejmują plastikowe okładziny dolnej części ciała, przednie i tylne płyty przeciwśrodkowe oraz wysokość jazdy 30 mm. To poprawia metodę i kąty wyjazdu podczas walki z nierównym terenem.
3
O naszej reklamie tej reklamy

Chociaż nie wydano żadnych obrazów wewnętrznych, wiemy, że Scout będzie miał ten sam nowy system informacyjno -rozrywkowy ekranu dotykowego, co reszta zasięgu Octavia. Ulepszony pojemnościowy system dotykowy przyniesie znacznie więcej funkcji łączności i, w najlepszych modelach, 9,2-calowy ekran z technologią Wi-Fi. Pełny pakiet funkcji asystenta szofera zawiera również, w tym asystent przyczepy, alert z tyłu i ulepszony autonomiczny hamowanie asystenta z przodu.
• Najlepsze 4×4 i SUV -y do zakupu
Octavia Scout trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii z wyborem dwóch 2,0-litrowego silników wysokoprężnych. Podstawowa jednostka 148 KM jest połączona z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, zarządzając 0-62 km / h w 9,1 sekundy i 47 MPG, podczas gdy wersja o 181 KM jest dostępna tylko z siedmiobiegową skrzynią biegów DSG, wynosi od 0-62 km / h w 7,8 sekundy i emituje 133 g. /km CO2.
Tak jak poprzednio, wszystkie zwiadowcy Octavia używają wielopłytowego systemu napędu na wszystkie koła, aby poprawić wydajność. Obie osie mają elektroniczną blokadę różnicową i istnieje tryb terenowy z kontrolą opadania wzgórza.
Czy zwiadowca Octavia jest realną alternatywą dla Crossover SUV? Daj nam swój pogląd w komentarzach …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *