VW Passat R-line

Feb 19, 2023 category

Volkswagen dodał poziom wykończenia linii R do składu Passat. Opiera się na podstawowych pasach, ale dodaje sportowy bodykit. Obejmuje to znacznie bardziej popularny przedni zderzak, który zawiera światła przeciwmgielne, większy tylny zderzak i przedłużone spódnice boczne.
Zawieszenie zostało również obniżone o 15 mm w porównaniu do Passat S, a samochód zawiera zestaw 18-calowych stopów „Kansas”. Na salonie znajduje się również mały spoiler bootlid lub spoiler tylnej klapy, dodatkowe chromowane wykończenie i ciemne tylne okna.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Reflektory ksenonowe z światłami do jazdy dziennej LED i światła LED dopełniają wygląd.
Zestaw linii R jest dodatkiem do specyfikacji Passat S, która obejmuje łączność Bluetooth, USB i iPoda, radio DAB i skórzaną kierownicę, która ma flappy wiosła, jeśli wybierzesz skrzynią biegów DSG.
Linia R jest dostępna z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 104 KM i sześciobiegową skrzynią biegów; 2,0-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 138 KM z sześciobiegową podręcznikiem lub skrzynią biegów DSG; lub 158 KM 1,4-litrowy z sześciobiegowym podręcznikiem lub siedmiobiegową skrzynią biegów DSG.
Ten ostatni silnik zastępuje 1,8-litrową benzynę, ponieważ rozwija tę samą moc, ale jest znacznie bardziej wydajny paliwo. Wszystkie projekty R-line zawierają Stop-Start.
Ceny za Passat R-line zaczynają się od 22 470 £ za salon i 23 880 £ za majątek, książki zakupowe są już otwarte, a pierwsze samochody i ciężarówki powinny przybyć w czerwcu. Nabywcy mogą również wybrać Bodykit R-Line-zderzaki, boczne spódnice i spoiler-na projektach Passat Highline i Sport za dodatkowe 900 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *