Honda przypomina nawet 329 000 brytyjskich samochodów i ciężarówek do naprawy poduszki powietrznej Takata

Jul 5, 2023 category

, ponieważ reperkusje z powodu zakłóceń poduszki powietrznej Takata powoli były widoczne, w końcu ujawniła, że ​​może przypomnieć sobie aż 329 000 projektów, które tutaj zaproponowano tutaj, aby to zrobić Napraw zarówno szofer, jak i urządzenia bezpieczeństwa Traveller.
Rzecznik sprawdził, czy nieco mniej niż 122 000 samochodów i ciężarówek zostanie odwołane w celu naprawy poduszki powietrznej kierowcy, podczas gdy 207 000 będzie wymagało zainteresowania poduszką powietrzną Traveller, chociaż oczekiwano pewne nakładanie się, więc ogólna liczba może być niższa.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Wpływa to na modele z 2002 do 2009 roku, a Jazz, Civic, Accord i Accord Estate, CR-V i Stream MPV wpłynęły na jakąś formę.
Nie wszystkie projekty Hondy oferowane w tym okresie będą wymagały naprawy poduszki powietrznej (tylko trzy CR-V wymagają naprawy poduszki powietrznej w szofeur, jednak co najmniej 87 000 przykładów jazzowych wymaga uwagi). Niektóre projekty będą wymagały wymiany obu poduszek powietrznych. Z odpowiednimi właścicielami skontaktuje się od poniedziałku, a także zostaną poinformowani o konkretnym procesie.
Rzecznik Hondy również oświadczył, że jest to „czysto zapobiegawcze wycofanie”, a także nie jest to kwestia bezpieczeństwa, więc samochody i ciężarówki będą nadal można jeździć, jak i bezpieczne. Dealerships naprawi samochody i ciężarówki za darmo, jednak proces wycofania jest „stopniowy z powodu objętości samochodów”.
Sześć zgonów w innych krajach zostało powiązanych z Hondas z wykorzystaniem poduszki powietrznej Takata, która fałszywie zawyża się w przypadkach. Na około 25 milionów samochodów i ciężarówek na całym świecie wpływa błąd japońskiego dostawcy części, a wiele więcej Toyotów i Nissans.
Dowiedz się o najbezpieczniejszych samochodach i ciężarówkach w sprzedaży tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *