Lotus Exige Sport 380 ujawniony z 375 KM

Jan 24, 2023 Uncategorized

Lotus ujawnił nowy Exige Sport 380, który według niego jest najbardziej agresywną wersją. Opiera się na Sport 350, który ukazał się w zeszłym roku, ale jest znacznie mocniejszy, niższy, lżejszy i znacznie bardziej aerodynamiczny niż ten samochód.
Waży z 1066 kg (z lekkimi opcjami Lotus) i ma 375 KM i 410 nm momentu obrotowego z doładowanego 3,5-litrowego V6, co oznacza, że ​​ma stosunek mocy do ważności około 353 KM na tonę. Oznacza to, że wzrośnie z 0-60 km / h w zaledwie 3,5 sekundy i na prędkość maksymalną 178 km / h. Kosztuje od 67 900 £ jako roadster, chociaż dostępna jest również wersja coupe.
9

Zastosowanie włókna węglowego na przednim rozdzieleniu, przednim panelu dostępu, tylnego skrzydła i tylnego dyfuzora obciążają ciężar w Sport 350, z nowym tylnym oknem i kołami oszczędnymi jeszcze bardziej. Bateria litowo-jonowa i rowkowane tarcze hamulcowe utrzymują ciężar, a także niektóre siedzenia wyścigowe.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody sportowe w sprzedaży
Większy 48-litrowy zbiornik benzynowy sugeruje, że istnieje teraz dłuższy zasięg, podczas gdy automatyczna skrzynia biegów jest również dostępna jako opcja od wiosny 2017 r.
9

Poprawione panele i skrzydła, a także pracują na przednich i tylnych zderzakach, poprawiają przepływ powietrza nad samochodem, aby lepiej jeździć na torze. Produkuje 140 kg siły docisku z maksymalną prędkością, czyli o 60 procent znacznie więcej niż Sport 350.
Jest to oznaczone nowymi kolorami farb dla nadwozia i akcentami wokół samochodu, widocznego na czerwono na tych zdjęciach. Siedzenia są wykończone alcantara, skóry lub tartanu.
Uważaj wkrótce na naszą pierwszą recenzję Drive of the Lotus Exige Sport 380!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *