Volvo do elektrycznego z nową różnorodnością EV, a także hybrydowymi projektami z 2019 r.

Dec 3, 2022 Uncategorized

Volvo ujawniło poważny pchnięcie elektryfikacyjne, a także ofensywę produktu, w której szwedzki producent samochodów przekształci całą odmianę w hybrydę, a także całkowicie elektryczny pojazdy w nadchodzących latach.
Transformacja elektryczna firmy naprawdę rozpocznie się za dwa lata – Volvo stwierdza, że ​​każde samochody i ciężarówka, którą wprowadza od 2019 roku, będą miały silnik elektryczny, rozpoczynając pchanie samochodów i ciężarówek zasilanych wyłącznie silnikami spalania wewnętrznego. Będzie elektryfikację lokalizacji z przodu, a także środek wszelkich działań Volvo.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody elektryczne i ciężarówki w sprzedaży 2017
Håkan Samuelsson, prezes, a także dyrektor generalny Volvo Cars and Trucks powiedział: „Ludzie stopniowo wymagają zelektryfikowanych samochodów, a także chcemy odpowiedzieć na obecne potrzeby naszych klientów, a także przyszłe potrzeby. zelektryfikowane volvo, które chcesz. ”
W pełni elektryczne, hybrydowe i umiarkowane samochody hybrydowe i ciężarówki o wszystkich kształtach, a także rozmiary trafiają do sprzedaży, a także firmowe cele, aby zaoferować ogółem 1 milion elektryfikowanych pojazdów do 2025 r.
Nadchodzące, szerokie portfolio Hybrydowe Volvo zobaczą każde samochody i ciężarówkę w odmianie oferowanej z 48-woltowym skromnym konstrukcją, a także opcją umiarkowanej lub wtyczkowej pomocy hybrydowej połączonej zarówno z benzyną, jak i układami napędowymi.
Firma również oznacza wydanie pięciu samochodów i ciężarówek w całości elektrycznych między 2019 r., A także 2021. Trzy z tych samochodów i ciężarówek będą nosić odznaki Volvo, a pozostałe dwa jesienią pod odznaką Polestar. Zgodnie z ujawnieniem Auto w zeszłym miesiącu, Volvo planuje obrócić ramię wydajności jako osobna, wysokowydajna elektryczna firma samochodowa i ciężarówki.
Po powrocie na Shanghai Motor Show w kwietniu Volvo ujawnił, że pierwszy z tych pięciu wszechstronnych samochodów i ciężarówek zostanie opracowany w Chinach – House of the Parent Business Geely – dla całego światowego eksportu.
Kiedy samochody i ciężarówka pojawi się w 2019 roku, kompaktowa modułowa konstrukcja (CMA) będzie go podlegać. Platforma zostanie pokazana nadchodzącej floty Little Cars Volvo, w tym nowy SUV XC40, salon S40, a także V40 Hatchback. W związku z tym oczekujemy czegoś podobnego w proporcjach, a także kosztów do projektu Tesla 3.
Większe EV wykorzystujące większy skalowalny projekt produktu – obecnie stosowany w XC90, a także SUV -ów XC60 – będą zgodne z UP.

Co robisz o silnej strategii elektryfikacji Volvo? Zrozumiemy w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *