Reklamy w samochodach mogą sfinansować bezpłatne autonomiczne podróże, stany pojazdy autonomiczne VW

Dec 24, 2022 Uncategorized

mogą oferować bezpłatne podróże oparte na marketingu do połowy następnej dekady, według faceta w zakresie cyfrowej strategii VW Group.
Johann Jungwirth, który przeniósł się z Apple, aby stał się głównym policjantem cyfrowym Volkswagena pod koniec 2015 r., Uważa, że ​​pojazdy samojezdne otworzą nowe możliwości dla producentów pojazdów, aby nakarmić reklamy klientom. Przemawiając w The Monetary Times Future of the Vehicle Summit, Jungwirth powiedział: „Ponad 90% marketingu w samochodach będzie w pojazdach samojezdnych, więc autonomiczne innowacje będą w tym prawdziwym przeniesieniu gry.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Wszystko, co wymaga zrozumienia samochodów samobieżnych
„Istnieją wiele możliwości. Nawet na małych ekranach, takich jak nasze smartfony, istnieje wiele zysków marketingowych rocznie. Pomyśl więc o potencjalnym na dużym ekranie OLED na samochodzie, takim jak nasz Sedrica [Autonomiczna koncepcja grupy VW, ujawniona na Geneva Motor Show w marcu].
„Pomyśl o Nike jako przykładu. Używają nowego buta z reklamą samochodową, a także możesz bezpośrednio zabrać ludzi do sklepu. Zrozumiemy, czy zostali wyprowadzeni do sklepu, a także możemy również zrozumieć, czy są wypróbowane na bucie, czy dostają but ”.
Jungwirth uważa, że ​​ci, którzy chcą uzyskać dostęp do pojazdów jako kluczową usługę mobilności – z planem udostępniania samochodów, a także opartą na autonomicznych innowacjach – mogą skorzystać z przemysłowych powiązań. „Jeśli myślimy o podstawach – takich jak dotarcie do sklepu spożywczego lub lekarza – wówczas te podróże mogą być finansowane przez reklamę” – powiedział. „Może pojawić się podstawowa wiadomość, a także zaoferować podróż za darmo”.
Dodał: „Kluczowym zmieniaczem gry jest technologia samodzielna. Od tego czasu aspekty takie jak reklamy, a także treść, cała ta rozproszenie staje się nieskorupą. ”
Jungwirth stwierdził, że firma samochodowa będzie wymagać intensywnego inwestowania w rozwój oprogramowania, aby upewnić się, że nadal zapewniają one doświadczenia klientów, aby pasowały do ​​ich obecnych wartości marki. „Nie jesteśmy jeszcze działaniami na oprogramowanie” – powiedział. „Moim największym celem jest przekształcenie marek VW, dzięki czemu są one zintegrowane w pionie, jako sprzęt, aplikację, a także firmę usługową. To jeden z największych ruchów. Widzę dużą szansę w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat, jednak zobaczysz znacznie więcej zakupów w przestrzeni motoryzacyjnej. ”

Czy chciałbyś zobaczyć autonomiczne podróże pojazdów opłacane przez reklamę? Zrozumiemy w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *