Preparaty ubezpieczeniowe, które będą rosły w przypadku samochodów podatnych na samochody bez kluczy

Aug 1, 2023 category

, które są podatne na kradzież bezkluczycy, są ustawione na wyższe koszty ubezpieczeniowe, po tym, jak eksperci branżowi odpowiedzialni za ustalanie „ryzyka ratingów” potwierdzili, że będą karać samochody, które będą karać samochody. są podatne na ataki przekaźnikowe.
Thatcham Research, centrum badań motoryzacyjnych w branży ubezpieczeniowej, potwierdziło, że jeśli producenci nie uwzględnią środków zaradczych, aby odeprzeć ataki sztafetowe na samochody za pomocą bezkluczowych systemów wejściowych, organizacja zaleci, aby ubezpieczyciele ocenili je mniej przychylnie przy obliczaniu składek.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Zbrodnia samochodowa wznosi się ponownie z 113 000 samochodów skradzionymi w zeszłym roku
Podczas gdy producenci samochodów otrzymają okres karencji w celu zintensyfikowania odporności systemów bezkluczykowych, od 2021 r. Thatcham zmieni nowy program oceny bezpieczeństwa i bezpieczeństwa samochodu (NVSA) w celu odzwierciedlenia, które modele są podatne na kradzież bezkluczykową. Ubezpieczyciele nie muszą przestrzegać wytycznych, ale system oceny NVSA pomaga zidentyfikować ocenę grupy ubezpieczeniowej samochodu, co oznacza, że ​​wiele samochodów prawdopodobnie przyciągnie wyższe składki po wejściu zmian.
W międzyczasie właściciele, którzy chcą uzyskać przyszły potencjalny zakup nowego samochodu w stosunku do potencjalnych podwyżek cen ubezpieczenia po 2021 Chociaż system oceniania dotyczy tylko modeli wprowadzonych, ponieważ początek 2019 roku.
Wielka Brytania przeżywa obecnie epidemię kradzieży samochodu, z wypłatami ubezpieczeniowymi za skradzione samochody na najwyższym poziomie, ponieważ w 2012 r., Badanie przeprowadzone przez niemieckich inżynierów, które znajdują praktycznie każdy system bezkluczykowy, a policja rejestruje poniżej połowę wszystkich skradzionych samochodów, jak odzyskano. Karmakerzy zaczęli niedawno wprowadzać poprawki do bezkluczowej zagadki, jednak Ford wprowadził nowy niezbędny bezkluczyek z czujnikiem ruchu, który stawia FOB, gdy się nie porusza.
Komentując wiadomości, Mike Hawes, dyrektor generalny Society of Motor Producers and Traders powiedział, że przemysł motoryzacyjny „traktuje przestępczość samochodową niezwykle poważnie”, podczas gdy najnowsze modele „zawierają wyrafinowane immobilisery, śledzenie urządzeń i zaszyfrowanych niezbędnych kodów, które unikają klonowania. ” Hawes wezwał również rząd do zakazania przekaźników, które ułatwiają kradzież bezkluczykową.

Czy byłeś kiedyś ofiarą kradzieży samochodu bez kluczy? Daj nam znać swoje doświadczenia poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *