Nowy SUV Alfa Romeo Baby SUV do prowadzenia nowego modelu Brand Grow

Sep 11, 2023 category

Alfa Romeo planuje dodać dwa nowe SUV-ów do rozwijającego się składu produktów, aby zarezerwować popularny stelvio w zakresie, a obaj nowicjusze będą w sprzedaży w sprzedaży w Następne trzy lata.
Dwa nowe modele dadzą włoskiej marce praktycznie całkowite relacje z rynku SUV -a i będą odgrywać kluczową rolę w pomaganiu marce osiągnąć cel 400 000 rocznej sprzedaży do 2022 roku.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Żaden z SUV-ów nie został jeszcze nazwany, ale mniejszy-zapowiedziany przez nasz ekskluzywny główny obraz-prawdopodobnie stanie się najlepiej sprzedającym się modelem w 108-letniej historii Alfa. Samochód będzie miał za zadanie ukraść sprzedaż z Volvo XC40, BMW X1, Audi Q3 i Range Rover Evoque, konkurując w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku nowych samochodów.
• Najlepsze 4×4 i SUV -y w sprzedaży
Prawdopodobnie SUV dla niemowląt będzie oparty na skurczonej wersji platformy Giorgio Alfa, która obecnie stanowi podstawę SUV SUV i Giulia Saloon; Oczekuje się również, że podwozie stanowi podstawę nowego hatchbacka Giulietta. W rezultacie SUV będzie napędem na tylne koła, a klienci otrzymali również opcję napędu na cztery koła.
Alfa będzie jednym z ostatnich producentów samochodów premium na rynku z kompaktowym SUV -em, gdy nadejdzie rywal Audi Q3, ale nowy model zostanie uruchomiony z zelektryfikowanymi układami napędowymi i technologią autonomicznej jazdy poziomu 3, umożliwiając szoferowi przekazanie całkowitej kontroli samochodowej do samochodu do samochodu przez niektóre okresy czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *