Rzadkie trzyklety Aston Martin DB5 na sprzedaż za 4 mln GBP

Oct 29, 2022 category

Nie jedna, ale trzy wersje znanego DB5 Vantage Aston Martin zostaną wyświetlone i dostarczone na sprzedaż za niesamowite 4 miliony funtów na londyńskim wydarzeniu od 8 czerwca od 8 czerwca .
Do niedawna DB5 Vantage Coupe, kabriolet i ultra-rzadki hamulec strzelający były w rękach prywatnego kolekcjonera przez 12 lat. Każdy został w pełni przywrócony w tym czasie.

Aston Martin DB5 Goldfinger: Specyfikacje, gadżety i recenzja

DB5 Vantage Coupe jest wyposażony w to samo srebrna farba brzozy i czarna skórzana wnętrze, które James Bond w 1964 roku w 1964 roku. Cabriolible członek trio jest pomalowany w rzadkim okresie karaibskim perłowym niebieskim, dopasowanym do wnętrza białego złota.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ultra-rzadki hamulec strzelający jest oparty na wariancie nieruchomości stworzonym w celu pomieszczeń przewodniczącego Aston Martina Gundoga i Polo Habit. Wykończony jest w szałwii zielonej i ma ręcznie zbudowane aluminiowe ciało wykonane przez londyńskich budowników trenerów Harold Radford & Sons, również znany z Rolls-Royce, Bentley i oryginalnych małych kreacji.
To, co jest wyjątkowe w tym konkretnym hamulcu strzelającym, jest rzekomo jedyny z 11 samochodów klientów, o którym mówi się, że został zbudowany w celu obserwacji specyfikacji z fabryki. Z większą głową cylindrową i potrójnym podwójnym węglowodanem Weber Power wzrasta o 40 KM do 325 KM, a hamulec strzelający Vantage Vantage powinien być w stanie łatwo sprintować od 0-60 km / h w mniej niż 6,5 sekundy.
18

Klasyczne dealerzy samochodów Nicholas Mee & Co sprzedają trio za 4 miliony funtów. Samochody są dostarczane w stanie nowym i są dostarczane z certyfikatami autentyczności i historii usług, które pochodzą aż do dnia ich budowy.
Wszystkie można je zobaczyć, wraz z wieloma innymi klasycznymi motoryzacyjnymi egzotyką w ramach londyńskiego wydarzenia Concours, które odbyło się na terenie kwatery głównej Honorowej Kompanii Artylerii w City of London, w ciągu trzech dni rozpoczynających się we wtorek 8 czerwca.
Sprawdź najlepsze brytyjskie klasyczne samochody do zakupu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *