„Jaki jest średni wiek naszych samochodów?”

Apr 13, 2023 category

Jeśli masz zestaw kluczy samochodowych o swojej osobie, a także zarejestrowany samochód, który pasuje wokół nich, a następnie gratulacje, jesteś jednym na 30 milionów. Należysz do klubu integracyjnego, do którego większość dorosłych w Wielkiej Brytanii dobrowolnie dołączyła – dzięki ich szczęśliwym statusowi właścicieli samochodów, najemców, leasersów lub użytkowników samochodów firmy.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ale jakie modele prowadzimy, jak zwykle je zmieniamy i jaki jest średni wiek naszych samochodów? Obecnie praktycznie 5 m nas skończyło z produktami Volkswagen Group (głównie VWS i Audis, ale także Skodas, miejsc i okazjonalnych Bentley lub Lamborghini). Bliżej 4 m za kierownicą Fordów, podczas gdy szofery Vauxhalls unoszą się wokół znaku 3,5 m. BMWS oraz minis niemieckiej firmy, zostały przyjęte przez klientów 3M, a podobny liczba używa produktów z Renault-Nissan Alliance.
• „VW ma zakres modeli 300+ – który jest niemożliwy do opanowania”
Te pięć grup produkcyjnych i firm stanowi około 19 mln z około 30 milionów samochodów na naszych drogach. Pozostała część obejmuje (w kolejności) Peugeot/Citroens, Hyundai-Kas, Toyotas, Mercedes i Smarts, a następnie Fiats/Chryslers/Jeeps oraz tym, co Towarzystwo Motor Producers and Traders nazywa „innymi”. Są to ponad 200 mniejsze do miniskujących brytyjskich i zagranicznych marek. Ale tacy jak Jaguar Land Rover i Volvo również siedzą w tej klasie – i bez wątpienia próbują uciec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *