BMW X4 M: Pierwsze ujęcia szpiegowskie nowego Performance Coupe-Suv

Sep 11, 2022 category

BMW przygotowuje się do śledzenia nowo uruchomionego X3 z odświeżoną wersją jego rodzeństwa „coupe”-a teraz nasi fotografowie szpiegowskie uchwycili dowody, że tak Niemiecka marka pracuje nad wysokowydajną wersją tego samochodu, X4 M.
Będzie to pierwszy X4, który otrzyma leczenie pełnego domu z Division M. litr prosto szóstego silnika benzynowego, produkując w dowolnym miejscu od 425 KM do 445 KM. Zostanie to przesyłane na drogę przez napęd na wszystkie koła i konfigurację zawieszenia wzmocnionego, z podwójnymi klimatami z przodu i konfiguracją wielu łączy z tyłu.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossover i małe SUV -y w sprzedaży
Zdjęcia szpiegowskie są wykonywane podczas testów zimowych, ponieważ BMW honuje zarządzanie termicznie X4 M. Jako takie jest prawdopodobne, że wyżej pokazany samochód ma projekt przednich i tylnych zderzaków. Na zewnętrznej krawędzi przedniego zderzaka znajdują się głębokie wloty powietrza, a nawet w bardziej ekstremalnej specyfikacji M, tył pokazuje bardziej niższy projekt niż wychodzący X4, z bardziej zintegrowanym profilem, który skraca widoczne zwis z tyłu.
Jednak z tyłu nie można pomylić czterokrotnych pików ogonowych-ani znaczących felg aluminiowych (prawdopodobnie 21-calowych pozycji) pokrywających spory krążkowe krążki hamulcowe.
BMW od pewnego czasu opierał się szybszym wersjom mniejszych SUV -ów. Mówi się jednak, że mnóstwo gorących małych SUV-ów takich jak Audi i Mercedes-Benz przekonało BMW, że jest to obszar rynku, którego nie można już zignorować.
9
O naszej reklamie tej reklamy

Nie ma jeszcze daty sprzedaży dla X4 M., nie spodziewalibyśmy się, że dotrze do dealerów do końca roku najwcześniej-być może z debiutem publicznym jesienią, przed sprzedażą, rozpoczynając się przed wiosną 2019 r. . X3 M da nam podgląd elementów mechanicznych samochodu, ponieważ powinien on przybyć około sześć miesięcy wcześniej.
Interesujesz się szybkimi SUV -ami? Następnie spójrz na najszybszych SUV -ów na świecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *