493 BHP Peugeot 308 R Hybrid w Frankfurt

May 4, 2023 Uncategorized

Peugeot’s Shock Futrnt na Shanghai Motor Show na początku tego roku, koncepcja hybrydowa 308 R, prawie zdecydowanie wejdzie do produkcji według źródeł w firmie. Pojawia się po tym, jak CEO Peugeot, Maxime Picat, napisał na Twitterze dwa zdjęcia menedżera PSA Carlosa Tavareza, próbującego muła testowego mega hatch o mocy 493 KM, a także pojazd jest na trybunach na pokazie motoryzacyjnym Frankfurt 2015.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Mówiąc wcześniej z nami, ubezpieczenie dla starszych źródeł biznesowych twierdzi, że pojazd na zdjęciach na Twitterze był absolutnie mułem testowym Rybrydy R. Przy okaże wydaje się, że jest to podstawowe 308 GTI z lekkim przebraniem, z ofertą nieco dużych wydajności.
W poprzedniej rozmowie z Automobile ujawnienie podczas odsłonięcia R Hybrid na Shanghai Motor Show, Picat powiedział: „Jesteśmy dość dobrze ugruntowani z pojazdem, a także teraz go komercjalizujemy”.
Zakładając, że Peugeot może naprawdę sprawić, że sytuacja usługi się uruchamia, możemy zobaczyć pojazd na drodze w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat, kiedy pojawią się pierwsze hybrydy plug-in w rodzinach Peugeot, Citroen i DS. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, jak wiele benzynowych elektrycznych mega mega hatch Firma planuje zrobić.

Hot Hatch 308 GTI został już odsłonięty, a Picat będzie pozycjonował Peugeot wraz z DS, a także Citroen, stwierdzając, że „Peugeot jest stylowy. Krok po kroku to zobaczysz. Modele GT, a także modele GT stanowią już 22% ze sprzedaży 308 w Europie, a następnie będziemy mieć jeszcze jeden gorący projekt, a następnie być może hybrydowy R. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *