Skoda doskonale w Genewie: Variety rozpoczyna się od 18 640 £

Jul 8, 2023 category

Skoda ujawniła nowy Superb na Genewa Motor Show, który ma się pojawić w Wielkiej Brytanii latem. W grudniu otrzymaliśmy wcześnie widzieć pojazd, a także jeździli prototypowe muły, jednak teraz Skoda obnażyła tłumy w Genewie.
Nowy doskonały doskonały, zaprojektowany przez szefa Skody w stylu Skody, nowy doskonały spełnia się z innymi nowymi projektami, takimi jak Fabia, pokazując znacznie bardziej pewny siebie wygląd. Z przodu pożycza motywy niezbędnego stylu od silnego pojazdu Idea C -Idea ujawnionego w Genewie w zeszłym roku.

Kratka biznesowa Skoda leży w widocznym miejscu, a także otoczona kątowymi reflektorami; Krótkie przednie zwisy, a także niski nos, jak na jego wielkim bratie VW Passat, zapewniają stylowy profil, a także zniknął, to nieco wysadzony tylny wygląd Old Superb-w jego lokalizacji, w jego lokalizacji jest też linijka dachowa Jak rozszerzone, muskularne ramiona.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody wykonawcze i ciężarówki 2015
Wewnątrz jest to trzeźwy romans z deską rozdzielczą, w której znajduje się znany, choć tradycyjny styl. Skoda chce, aby doskonałe było na szczycie stosu technologii, a także jest całość inteligentnych gadżetów.
32

W zależności od specyfikacji, z przodu i tylnych pasażerów mogą zarządzać systemem informacyjno -rozrywkowym za pośrednictwem iPada, jest Apple CarPlay, a od 2016 r. Będzie pobieranie bezprzewodowych smartfonów. Skoda też nie zapomniała o zgrabnych akcentach, ponieważ w każdym drzwiach wejściowych znajduje się mały parasol, tony obszaru butów (625 litrów, gdy siedzenia są w górę, a także 1760 litrów, gdy są na dole), a także masy of Tylna przestrzeń na nogi – marka deklaruje, że jest dwukrotnie większa niż w przypadku insygnia Vauxhall. Właściciele mogą również określać „wirtualny pedał” – to widzi, jak buta jest otwarta, gdy szofer machają stopą pod tylnym zderzakiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *