UK i ciężarówki produkujące z jednym samochody i ciężarówek opracowane co 16 sekund

Jun 21, 2023 category

2016 wygląda na kolejnym rekordowym roku dla producentów samochodów i ciężarówek jako najnowsze liczby Towarzystwa Motor Manufacturers, a także handlowców (SMMT ) Pokaż pojazd z linią produkcyjną gdzieś w Wielkiej Brytanii co 16 sekund.
Ogólny wzór wskazuje również w górę, ponieważ dane wyjściowe w pierwszym kwartale w 2016 r. Wzrosty wzrosły o 10,3 procent w porównaniu z rokiem poprzednim. Jeśli jednak mamy pobić rekord wszechczasów w produkcji pojazdów krajowych, trzeba zrobić więcej, stwierdza dyrektor generalny SMMT Mike Hawes.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Bestselling Cars and Trucks 2016
W 1972 r. Wielka Brytania wydała 1,9 miliona pojazdów, a największa liczba, jaką kiedykolwiek zarejestrowano. Chociaż 2015 był rokiem zderzaku dla producentów, zaobserwowano tylko 1 587 677 pojazdów. To była największa liczba od dekady, jednak wciąż jesteśmy długą metodą od pobicia rekordu wszechczasów do produkcji pojazdów.
Czy brytyjskie samochody i budowanie ciężarówek mogłyby rekordować jesień do 2020 roku?
Według Hawesa, aby Wielka Brytania mogła pobić własny rekord, wymagałoby uzyskania 38 000 zadań w całym sektorze produkującym, z 27 000 pochodzi z podaży, aby zaspokoić rosnące wymagania produkcyjne.
Jest to jednak wysokie zamówienie, jednak praca jest już w toku. Walia podjęła pałkę, chroniąc 240 milionów funtów inwestycji przed sektorem motoryzacyjnym w pierwszym kwartale 2016 r. – produkując 1000 miejsc pracy.
Niedawno Aston Martin ujawnił nową fabrykę w Glamorgan o wartości 200 milionów funtów, aby rozwinąć swój nowy crossover DBX, podczas gdy powrót TVR zależy od nowego 30 milionów funtów samochodów sportowych i ciężarówek w strefie biznesowej Ebbw Vale Business. Toyota również obiecała 7 milionów funtów na stworzenie swoich hybrydowych silników nowej generacji w Deeside. Łącznie inwestycje te zapewnią ponad 1000 miejsc pracy.
Hawes powiedział: „Te inwestycje pomogą przywrócić Walię jako kraj produkujący samochody i ciężarówki w Wielkiej Brytanii”.
Hawes dodał: „UK i rośliny ciężarowe były najbardziej pracowite przez 12 lat w marcu, a pojazd zwalniają się z linii produkcyjnych co 16 sekund dzięki zwiększonym światowym popytowi na pojazdy brytyjskie. Wiele będzie zależeć od warunków ekonomicznych i politycznych na kluczowych rynkach, ale przy wielu nowych światowych projektach rozpoczynających się produkcji właśnie tutaj w samym pierwszym kwartale perspektywy przyszłego wzrostu wyglądają jasno ”.
Czy uważasz, że Wielka Brytania ma swoją metodę zaćmienia samochodów i rekordów produkujących ciężarówki z lat 70.? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *