„W świecie samochodów, najważniejszy, niekoniecznie wskazuje na najlepsze”

Aug 22, 2022 category

, jak dobrze byłoby, gdyby niektóre z najjaśniejszych, wiele doświadczonych mózgów w świecie samochodów i wokół niego wspólnie porzuciły markę i lojalność produktów, jakie mogą Masz – przed złożeniem swoich obiektywnych, ekspertów samochodowych, ponieważ naprawdę tożsamości pieniądze nie są najlepszymi nowymi samochodami na planecie?
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Wiem, co myślisz … Istnieje już wiele konkursów nazywających samochody showroome, które musisz uzyskać -z zastrzeżeniem aspektów osobistych, takich jak budżet, rodzaj jazdy, względy bezpieczeństwa i wydajności, rodzaj wymaganego Bodyshell , Plus, może twoje preferowane źródło zasilania – może lód, EV czy trochę obu?

Showdown: najlepsze recenzje testu grupy samochodowej 2021

Dodatkowo, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą, regularnie rozdawane jest wiele ogólnych gongów samochodów lub samochodów. Mają oczywiście swoje miejsce – o wiele bardziej niż te poszukiwane trofea z Automobile Express New Car Awards (NCA), przedsięwzięcie, które pokornie pomogłem w latach 80. Można śmiało powiedzieć, że od tamtej pory NCA stała się ryczącym sukcesem. Bardzo wiarygodne.
Jednak osobno w nowym, atrakcyjnym i specjalnym projekcie najlepszych samochodów roku, jeden lub dwa senior Automobile Express i garstka innych bardzo starannie wybranych magazynów samochodowych, specjalistów z telewizji i radia. Głębokie myślenie o wysokich osiągnięciach z produkcji samochodowej, projektowania samochodów, sportu motorowego, handlu detalicznego, inżynierii, konsultacji motoryzacyjnych, bezpieczeństwa/szkoleń drogowych i powiązanych branż. Pomyśl o nich jak o sędziach, jurorach, katach (JJES), którzy w ostatnich dniach czerpali przyjemność z rzadkiego i absolutnie bezpłatnego głosowania nad tym, co uważają za najlepsze pieniądze bez obiektu dla Wielkiej Brytanii i reszty świata w 2021/2022 .
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *