Hot Hyundais w drodze, jak potwierdził Hyundai N Performance Division

May 12, 2023 category

Hyundai ujawnił, że obecnie pracuje nad trzema osobnymi samochodami z marki N.
Woong-Chul Yang, wiceprzewodniczący Namyang Research, a także Advancement Center, potwierdził plany, gdy marka zaprezentowała swój nowy projekt Eco Ioniq dla dziennikarzy w Korei Południowej.
Powiedział: „W przypadku N pracujemy nad trzema samochodami – następną i30, małą genezą [rywal G70 BMW 3], a także jeszcze jeden”.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Hyundai i30 n szpiegowskie ujęcia
Znawcy sugerują, że prawdopodobnie będzie to niewielkie coupe, a także z Veloster – już puszone w Wielkiej Brytanii – na końcu na całym świecie, wydaje się, że trzeci projekt będzie pojazdem sportowym, który zastąpi pojazd sportowy, który zastąpi to. Nie jest jasne, czy byłby to hyundai, czy Genesis, chociaż ten ostatni wydaje się znacznie bardziej prawdopodobny.
Yang dodał, że I30 z pewnością będzie napędem na przednie koła, a także miał mniej niż 300 KM, co czyni go rywalem dla Forda Focus ST. Opracowywany jest napęd na cztery koła G70 N, a także działałby jako rywal dla M3/M4.
• Najlepsze gorące hatchbacki
I30 N ma pojawić się w 2017 roku, jednak fani będą długo czekać na pozostałe dwa modele, bez względu na to, że nie pojawią się przed 2020 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *