SUV Baby Electric Volvo prawdopodobnie zostanie opracowany w Chinach

Aug 14, 2022 Uncategorized

nadchodzący SUV Volvo Electric Electric prawdopodobnie zostanie opracowany w Chinach, kierownik firmy został ujawniony – jednak wydaje się, że jest mało prawdopodobne, aby nazywał się XC20.
Hakan Samuelsson, dyrektor generalny szwedzkiej marki, zweryfikował już, że nowy projekt będzie działał w stylu ciała SUV, a także oparty na platformie czystej elektrycznej ustanowionej przez właściciela Volvo, chińskiego konglomeratu. Sam Volvo drażnił już nowy samochód, w tym w składzie projektowym pokazanym na prezentacji na początku tego roku, a także oczekuje się, że będzie miała ważną funkcję w aspiracji firmy w celu zwiększenia sprzedaży IT z około 800 000 jednostek rocznie do roku 1,2 miliona do 2025 r.

Polestar Job 0, aby być całkowicie neutralnym dla węgla

Przemawiając w półrocznej prezentacji wyników pieniężnych Volvo, Samuelsson stwierdził, że SUV-ie dla niemowląt będzie zgodne z następną generacją XC90, która sama będzie elektryczna. „Jeśli chodzi o czas, stwierdziliśmy, że następny nowy pojazd elektryczny jest naprawdę następcą naszego flagowca SUV” – powiedział. „To pierwszy; Potem będzie mniejszy SUV, a także o tym mówimy tutaj. Jest bardzo prawdopodobne, że zostanie wykonane w Chinach, tak.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

„Będzie więcej pojazdów do naśladowania, a także uważam, że powinniśmy zacząć wierzyć w nowe kształty ciała” – dodał. „To nie tylko sedany, wagony, jak i SUV -ów. Elektryfikacja również modyfikuje kształt samochodów; Wymagają one bardziej aerodynamicznego, więc być może w przyszłości zaskoczymy ludzi. To nie tylko tradycyjne pojazdy, jakie mieliśmy do tej pory. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *