VW Sharan 2015, aby rywalizować Forda Galaxy po 26 300 funtów

Apr 4, 2023 Uncategorized

Volkswagen ujawnił pełne koszty, a także specyfikacje dla swojego liftowanego MPV Sharan. Rywal Citroen Grand C4 Picasso i Ford Galaxy rozpocznie się od 26 300 funtów, co stanowi wzrost o około 1000 funtów w stosunku do obecnego modelu, a także dostawy w Wielkiej Brytanii rozpocznie się w październiku.
Nawet oddani miłośnicy Sharan będą miały trudności z wybraniem liftowanego Sharana nad obecnym samochodem, ponieważ jedynymi odnotowanymi modyfikacjami zewnętrznymi są nowe lampy LED. Jest pod skórą, w której sprawy są poprawnie zmieniane, z nowymi silnikami – które są zgodne z polityką emisji UE6 – atrakcyjną 15 -procentową nabywanie wydajności.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Nagłówek 26 300 £ kosztów daje ci samochody i ciężarówkę z bazy z znanym silnikiem benzynowym TSI TSI TSI TSI, który obecnie obsługuje 43,5 mpg zintegrowany (poprawa 4MPG), a także tworzy 150 g/km CO2 (17 g. /km w dół wcześniej). Zmodyfikowany sześciobiegowy Autobox DSG, który obecnie otrzymuje funkcję wybrzeża oszczędzania paliwa, jest wyborem 1405 GBP we wszystkich modelach.
2,0-litrowy silnik Diesla TDI samochodu jest dostępny w trzech mocy wyjściowych. Projekt 114 KM rozpoczyna się od 26 970 £, podczas gdy system 148 KM to dodatkowy 735 £, a także system o pojemności 181 KM (tylko w specyfikacji SE, jak i powyżej) to 31 360 £. Wszystkie wersje zapewniają zarówno 56,5 mpg, jak również 53,3mpg.
Pojazdy podstawowe otrzymują standardowy automatyczny układ hamulcowy po kolijonu, oprócz Bluetooth, kolorowego systemu informacyjno-rozrywkowego na ekranie dotykowym, a także trójstrefową kontrolę klimatu. SE-Spec (dodatkowe 2185 £) dodaje zabarwione tylne szkło, chromowane szyny dachowe, z przodu, a także tylne czujniki parkowania automatycznego, a także sterowanie rejsami, podczas gdy SE NAV dodaje sat-Nav z nowym „przewodnikiem i informacją”. (za 675 £).
Flagowe wykończenie SE-L dodaje adaptacyjnego tempomatu, z przodu pomoc Autobryzację, a także tapicerka Alcantara, zaczynając od 33 360 £. Opcjonalny zestaw obejmuje hamowanie awaryjne miejskie, a także następną generację asystentów parkowych, podczas gdy Sharan 2015 jest jednym z pierwszych projektów VW, aby uzyskać Carplay Apple z połączeniem smartfona „App Connect”. Android Auto (Google’s Rival), a także MirrorLink również oferowane są zarówno do pobrania, jak i użycia, co oznacza wyższą integrację niż kiedykolwiek wcześniej.
Czy lifting jest wystarczający, aby pomóc Sharanowi w radzeniu sobie z najlepszymi siedmioma-lekarzami na rynku? Zrozumiemy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *