Sędzia VW Group Cars: Brak końca w zasięgu wzroku dla właścicieli

Jun 6, 2023 category

Znaczna liczba właścicieli samochodów i ciężarówek Volkswagena wyposażonych w 1,5-litrowy silnik TSI Evo w firmie doświadcza poważnych problemów z „kangurem”. Podczas gdy VW od miesięcy zdaje sobie sprawę z tego problemu, naprawa nie została jeszcze opracowana.
Wadę wpływa na główne samochody VW Group, a także ujawnienie samochodu, skontaktowano się z Siadem, Skodą, VW, a także właścicielami Audi na temat ich doświadczeń. Na forach internetowych są również pełne skarg na dokładnie ten sam problem.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Auto ujawniają początkowo, że problem pojawił się tylko w samochodach i ciężarówkach z 1,5-litrowym silnikiem benzynowym TSI, jednak następnie skontaktowano się z właścicielami samochodów i ciężarówek z automatyczną skrzynią biegów z podwójnie sprzęgłem. Właściciele zgłaszają akcję oceniającą, która jest wiele widocznych na niższych biegach, gdy silniki są zimne.
Jeden z gości stwierdził, że „kangurowanie” jest tak wyraźne, że porusza go na jego siedzeniu, podczas gdy jeszcze jeden zgłaszał ich samochody i ciężarówkę mogą utknąć na skrzyżowaniach, a także ronda, chyba że zmniejszy chwyt, a także ponownie poprowadzi silnik.
Podczas gdy wszystkie problemy wiążą się z dokładnie tym samym silnikiem, dealerzy zareagowały niespójnie. Niektórzy umożliwili właścicielom odrzucanie samochodów, inni nie. W niektórych pojazdach użyto łatek aplikacji, podczas gdy wielu właścicieli nie powiedziano takiej łatki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *