Gordon Murray T.33 Supercar Set dla publicznego debiutu 9 kwietnia

Jun 5, 2022 category

Gordon Murray’s 1,37 m T.33 Supercar zrobi swój publiczny debiut w przyszłym miesiącu w obwodzie wyścigowym firmy Goodwood w Sussex.
Nowy T.33, drugi supercar z GMA (Gordon Murray Automotive), jest naliczony, ponieważ firma jest mniej kosztowna i wiele bardziej funkcjonalna przy użyciu i będzie na wyświetlaczu w obszarze padoku w obiekcie Goodwood Silnik obok marki T.50 i T.50s flagships.

Najlepsze samochody V12

Riwal dla nadchodzących zamienników Laferari Ferrari i najnowszy hiperkarę Koenigsegg, V12-Divined T.33 podąża za polityką GMA nigdy nie produkując znacznie więcej niż 100 jednostek dla modelu. Pomimo oka podlewania ceny, każdy przykład T.33 Wyprzedane w ciągu tygodnia od początku ujawniają wcześniej w tym roku. Produkcja rozpocznie się pod koniec 2023 r., Przed rozpoczęciem klienta rozpocznie się w 2024 roku.
Reklama – Post trwa poniżej

T.33 rowie trzy na bieżąco z branżowym układzie siedzącego stosowane zarówno na T.50, jak i legendarnym, Gordon Murray-zaprojektowany McLaren F1. W wyniku znacznie bardziej konwencjonalnego układu dwuosobowego, T.33 dostaje własne podwozie wykonane z włókna węglowego i aluminium, i traci aerodynamikę opartą na wentylatorach T.50, co skutkuje neater, oczyszczającym kształcie, który jest nieobjęte łuparstwami lub spoilerem niektórych rywalów supercar.
“To naprawdę wygląd, który był w mojej głowie przez wiele lat – faktycznie od zaraz po tym, jak zrobiliśmy McLaren F1” – powiedział nam Designer Gordon Murray, który powiedział w styczniu samochodu. “To absolutnie nie jest retro, ale jest wiele małych wpływów z moich wielkoizwolonych samochodów wyścigowych lat sześćdziesiątych – Like of the Ferrari 206 Dino Sp, lub Porsche 904. Wszystkie te samochody są ponadczasowe, naprawdę i to Co chcemy osiągnąć z T.33. Za 20 lat, myślimy, że nadal będzie dobrze wyglądać.
20.

Kluczowe cechy T.33 obejmują pionowo ułożone reflektory, włączenie schludnych “twardych punktów” utworzonych do testowania wpływu narożnego, podstawowe okrągłe oświetleniowe oparte na LED i wymawiane Haunches nad tylnymi kołami. Kolor ciała i wykończenia na “ostrzu” za zamknięciem drzwi, a na dachu spożycie RAM-AIR będą wszystkie konfigurowalne przez klienta – wiodące GMA, aby sugerować, że żadne dwa przykłady będą podobne. Murray mówi, że doświadczenie kupującego i poziom zaangażowania w T.33 będą “prawie identyczne”, aby to było przyjemność z T.50 Klienci, którzy mają średnio spędził znacznie ponad sześć godzin każdy w konsultacjach z GMA na ich specyfikację samochodu.
Reklama – Post trwa poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *