Mercedes S63 AMG Coupe ujawnił

Oct 19, 2022 category

To jest Mercedes S63 AMG Coupe, gorętsza wersja już sportowego coupe klasy S, i została oficjalnie ujawniona podczas prywatnego wydarzenia w nocy przed New York Motor Show, zanim wyjeżdża w sprzedaży pod koniec roku.
Zbudowany jako zamiennik CL63 AMG, moc pochodzi z tego samego 577 KM 5,5-litrowego V8 podwójnego turbo, znalezionego w salonie S63 AMG, rozwijającym moment obrotowy 900 nm. Siedmiobiegowe automatyczne pudełko Mercedesa SpeedShift wysyła całą tę moc na tylne koła-kupujący mogą również wybrać system napędu na wszystkie koła 4Matic.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Oprócz dodatkowych 40 KM w stosunku do swojego poprzednika, S63 AMG Coupe jest o 65 kg lżejszy, a Mercedes zdobył kerbalin wynoszącą 1 995 kg. Oszczędzanie masy są w większości spadkowe do szeregu lekkich technik konstrukcyjnych, w tym aluminiowej przedniej skóry i zewnętrznej skóry, a także nowych stopów AMG i wyrafinowanej baterii litowo-jonowej.
Coupe z tyłu dotyczy sprintu od 0-62 mil na godzinę w 4,3 sekundy, a wersja napędu na cztery koła dostaje się w 3,9 sekundy. Mercedes twierdzi, że ekonomia 27,9 mpg i 27,4 mpg dla każdego modelu. Prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do 155 km / h.
Jeśli zmienione granice wydajności nie były wystarczające, w zależności od konfiguracji szofera Coupe S63 AMG również będzie brzmiało inaczej, dzięki automatycznym „kontrolowanym logice” klapach wydechowych w tylnych tłumikach. W trybie kontrolowanym wydajności klapy pozostają zamknięte, stonując chrząknięcie V8. Wybierz Sport lub Instrukcję, a klapy otwierają się wcześniej, dając znacznie bardziej hałaśliwą nutę wydechową.
Hot New Coupe Mercedesa jest również pierwszym samochodem produkcyjnym, który oferuje kupującym opcję innowacyjnej funkcji przechylania krzywej, co Mercedes twierdzi, że coupe „pochyli się w zakręty w sposób podobny do motocyklisty lub narciarza”. System jest aktywny między 19 km / h, opracowany, aby zapewnić pasażerom znacznie wygodniejsze wrażenia z jazdy. Podobnie jak konwencjonalne coupe, magiczny system kontroli ciała jest standardem.
Oficjalne ceny zostaną ogłoszone bliżej premiery samochodu, ale S63 AMG stanie się najdroższym modelem w składzie – spodziewaj się, że ceny zaczną się od około 110 000 funtów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *