Scottish Independence: Tańsze ceny paliw dla Szkocji?

Aug 21, 2022 category

Szkoccy kierowcy mogliby skorzystać z tańszego paliwa, jeśli kraj głosuje za niepodległością. Rząd Szkocji rozważa regulator odpowiedzialności paliwowej, jeśli głosowanie „tak” pojawi się w referendum w Szkocji 18 września.
W czasach wysokich cen ropy wykorzystywałoby to dodatkowe przychody z ropy na morzu, a także wyższe wpływy VAT z podwyższonych cen podrzędnych w celu zmniejszenia odpowiedzialności paliwowej, a także nacisku kierowców.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Ceny wynajmu samochodów i ciężarówek: Brytyjczycy naliczyli 200 GBP o wiele więcej niż obcokrajowcy
Rzecznik szkockiego rządu powiedział nam: „Szkoccy ministrowie konsekwentnie wezwali rząd Wielkiej Brytanii do podjęcia działań w związku z wzrostem odpowiedzialności paliwowej w szkockich gospodarstwach domowych i firmach. Poleganie samodzielnie umożliwiłoby podejmowanie istotnych decyzji dotyczących opodatkowania w Szkocji.
„Jak określiliśmy w przyszłości w Szkocji, zgodnie z niepodległością, rząd szkocki przeanalizuje zalety systemu regulatora odpowiedzialności paliwowej w celu ustabilizacji cen paliw”.
Nowe ukończone prawo jazdy dla Szkocji
Tymczasem rząd szkocki również chce wprowadzić rodzaj prawa jazdy (GDL), aby pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa młodego szofera, mimo że Westminster porzucił program.
• Wstępnie zarejestrowane przewodnik zakupowy samochodów
Rzeczniczka Transport Scotland powiedziała: „Licencjonowanie szofera (GDL) jest nadal jedyną młodą interwencją szofeur, na które istnieje wyraźne dowody na obniżenie liczby wypadków dla nowych, a także młodych kierowców, a także chętnie przyjrzymy się Opcje wprowadzenia jakiegoś rodzaju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *