Ekskluzywna marka Forda „bardzo ważna” dla europejskiego menedżera Forda

Jun 12, 2023 category

, Jim Farley, podkreślił znaczenie nowej marki Vignale Sub dla planów firmy.
Powiedział Auto Express: „Vignale jest niezwykle ważną częścią naszej przyszłej strategii. Stwierdzono nas w sektorze głównego nurtu przez rywali premium, którzy walczą o naszych klientów.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Frankfurt Motor Show 2015
„Ludzie opuszczają markę Forda, ponieważ uważają, że poziom wykończenia tytanu jest nadal wystarczająco duży, więc rozumiemy, że nasi klienci szukają jeszcze wyższego poziomu premium w naszych produktach, co dostarczy Vignale”.
Farley również podkreślił rosnące znaczenie ramienia ST Performance dla składu Forda, a także stwierdził, że będzie to rosnąca funkcja w rozwoju biznesu.
„Rynek w Wielkiej Brytanii, a także właściciele St. nauczyły nas znaczenia sektora, a także do dalszego inwestowania w pojazdy wydajnościowe. Nigdy nie mieliśmy silniejszych pojazdów ST, wraz z przybyciem Mustanga. ”
Na drugim końcu skali Farley stwierdził, że uważa, że ​​następne samochody i ciężarówki KA City są niezbędne dla Forda, pomimo obecnego projektu, który nie udostępnia sukcesu oryginalnego KA, który dobrze oferował w Wielkiej Brytanii.
„Widzimy rynek w Wielkiej Brytanii, a także w całej Europie dla niezwykle niedrogiego Forda, a także tam, gdzie będzie się kształtować nowy KA, stanowi prawdziwą szansę dla Forda”.
Farley uważa, że ​​firma również zaoferuje silny skład w szybkim rosnącym przekrojeniu/SUV-a z KUGA, ponownie zapisał EcoSport, a także nową krawędź na szczycie zasięgu.
Sprzedaż ECOSPORT wzrosła o 81 procent w sierpniu w Europie, w porównaniu z wprowadzeniem go w 2014 r. – zależy to od najnowszej rundy aktualizacji samochodu.
A Farley jest pozytywny, że Edge SUV zaspokoi klientów kupujących obecnie projekty premium, takie jak BMW X5: „Wygląda doskonale, a także jest o wiele tańszy”.
Czy uważasz, że Ford musi przenieść Upmakret, aby utrzymać swoich klientów? Zrozumiemy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *