Watchdog: Bitwa odpisu

Feb 4, 2023 Uncategorized

, jakby zaangażowanie w poważny wypadek samochodowy nie był wystarczająco zły, czas, w którym musisz spędzić opiekę nad wszystkimi, od policji po adwokat, może zwiększyć niepokój.
Mając nadzieję, że Twoja firma ubezpieczeniowa będzie tam, aby ułatwić, ale tak nie było według Luisy Simon Saballs. Luisa była zaangażowana w kolizję czołową z nieubezpieczonym kierowcą w pobliżu jej domu w Chalfont St Giles, Bucks, w połowie stycznia. Jej Vauxhall Zafira została odpisana, podczas gdy doznała poważnych siniaków, które powstrzymywały ją od pracy przez kilka tygodni.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

„Wypadek i ból fizyczny były wystarczająco traumatyczne” – powiedziała Luisa. „Ale nie byłem przygotowany na trudności z opieką nad moim ubezpieczycielem”. Luisa była objęta przez Hastings Direct, ale zajęło to najlepszą część miesiąca przed uzgodnieniem kosztów zastępstwa za jej Zafirę, podczas którego Luisa pozostała bez samochodu.
Pomimo w pełni szczegółowego ubezpieczenia, Luisa nie była uprawniona do samochodu pożyczkowego. Dziwnie, gdyby jej samochód był możliwy do naprawy, a nie odpis, byłaby mobilna. Co więcej, Luisa nie mogła znaleźć podobnej Zafirze do jej własnej w dowolnym miejscu w pobliżu wartości Hastings o wartości 3700 funtów, wkładając samochód.
Skontaktowaliśmy się z Hastings Direct, a wkrótce potem Luisa otrzymała zwiększoną ofertę o 4400 funtów za swój samochód – podobna cena do listy Zafiry dostępnych na sprzedaż wysłaną do Hastings. Jednak Hastings potwierdziła, że ​​gdy złożyła całkowitą stratę, Luisa nie kwalifikowała się do samochodu pożyczkowego, ale zatrudnienie samochodów są używane, jeśli samochody można naprawić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *