Audi A4 i A4 Avant odświeżone nowym wyglądem na 2018 r.

Jul 10, 2022 category

Audi ujawniły odświeżone A4 na 2018 rok, odpowiadając na niedawno liftowaną klasę Mercedesa C i przygotowując trzyletni salon wykonawczy, aby przejąć walkę do następnej -Generation BMW 3 Series, która przyjedzie na Paris Motor Show w październiku.
W przeciwieństwie do nowej klasy C, która unika rewizji projektowej na korzyść nowych silników, technologii i zaktualizowanego rozrywki, zmiany zastosowane w A4 i A4 Avant są czysto kosmetyczne, z jedynie zmianami projektowymi na fakturowanie. W związku z tym jest to bardziej aktualizacja roku modelowego niż pełny lifting i będziesz musiał poczekać trochę dłużej na A4 z 48-woltowym łagodnym systemem hybrydowym.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze salony wykonawcze w sprzedaży 2018
Audi twierdzi, że podstawowe SE i Sport A4 zostały zrewidowane z bardziej uderzającym wyglądem dzięki poprawionemu przednim i tylnym zderzakowi, nowym bocznym spódnicom oraz nowym wykończeniu na bocznych kratach wlotowych. Awantowe wersje tych samochodów zyskują również spoiler, podczas gdy modele sportowe A4 znajdują się teraz na 18-calowych aluminiowych kołach.
11

Nowa linia A4 S (na zdjęciu) została wstrzyknięta znacznie bardziej sportowym wyglądem. Zmieniony przedni fartuch zyskuje wyraźne, kątowe otwory wentylacyjne, przy czym przedniej części samochodu teraz znacznie przypomina flagowy awangardę 444 KM RS 4 dzięki bardziej widocznym ostrze warg na samym dnie zderzaka. Zachowuje jednak klasyczną kratkę w stylu listew nad wzorem plastra miodu. Jego koła puchną do 19 cali jako standardem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *