Range Rover Evoque 2014 otrzymuje lifting

Jan 20, 2023 category

Land Rover poprawił swój rekordowy Range Rover Evoque, aby poprawić apetyt na paliwo, który, pomimo sprzedaży 170 000 samochodów w ciągu 18 miesięcy, był dużą krytyką SUV-a. • Range Rover Evoque Review
Od października każda Range Rover Evoque kupiona za pomocą automatycznej skrzyni biegów będzie wyposażona w dziewięciobiegową jednostkę ZF w standardzie, z wyższymi dodatkowymi wskaźnikami stworzonymi specjalnie w celu poprawy wydajności. Jednak Land Rover twierdzi, że szersze rozprzestrzenianie się wskaźników pomaga również poprawić wydajność i program adaptacyjny, który pasuje do stylu kierowcy.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Kolejnym pierwszym na 2014 r. Jest nowa opcja o nazwie „Active Driveline”-na żądanie czterokołowe system napędu, który działa jako samochód z napędem na dwa koła z prędkością powyżej 22 km / h, aby zaoszczędzić paliwo, z tylną osiem, jeśli zostanie ponownie zaangażowany Samochód wyczuwa wszelką utratę przyczepności lub stabilności. Kolejna zmiana Evoque Range Rover spowoduje, że SUV użyje tylnej osi jako e-diff, aby rozpowszechniać moment obrotowy na wszystkich czterech kołach koła, aby przeciwdziałać podsterowności do obsługi pływów.
Najwyraźniej te dwie poprawki skrzyni biegów poprawiają ogólny MPG o ponad dziesięć procent w zależności od silnika, przy czym emisje CO2 również odnoszą znaczną redukcję. Najbardziej wydajnym modelem jest nadal dwupokołowe napęd ED4 wyposażony w ręczną skrzynię biegów-która zwraca 57,6 mpg i 129 g/km w najlżejszym trzydrzwiowym przebraniu coupe.
Nowa technologia przyjęta z Range Rover obejmuje czujnik brodzący dla poważnego w terenie, dwie nowe funkcje automatycznego parkowania pojazdów, rozpoznawanie znaków i ostrzeżenie o odjściu pasa. Użytkownicy smartfonów mogą również pobrać nową aplikację „Incontrol”, która monitoruje Evoque, dzięki czemu możesz obserwować kluczowe informacje, takie jak status samochodu i poziom paliwa, a nawet znaleźć samochód, jeśli zapomniałeś, gdzie go zaparkowałeś.
Zrozumiałe dla tak słynnego projektu zmiany stylistyczne zostały ograniczone do minimum, ale evoque liftowane lifting ma wybór nowych kolorów, w tym koloru „brązu Zanzibaru” na naszych zdjęciach. Cztery nowe wzory kół ze stopu i subtelna nowa skrzydło na tylnym spoilerze uzupełniają skromną wizualną metamorfozę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *