Mercedes, aby zajął najwyższą część światowej wysokiej klasy sprzedaży samochodów i ciężarówek

Jun 2, 2023 category

Po wielu latach traktowania rywali Premium Audi, a także BMW, Mercedes powraca na światową sprzedaż, a biznes publikuje duży wzrost Dane w pierwszym kwartale 2016 r.
Od czasu wydania najnowszej klasy S trzy lata temu Mercedes zapewnił całą flotę metamorfozę, z nadwyżką nowych projektów oprócz liftingu dla starszych samochodów. Inwestycja wleciła się w to, ponieważ na całym świecie Mercedes zaoferował 483 487 samochodów i ciężarówek w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2016 roku.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Klasa M Mercedesa vs.
Oznacza to, że sprzedaż Mercedesa jest wyższa niż BMW (478 743 sprzedaży), a także Audi (455,750 sprzedaży), a także stawia markę na to, że marka jest bardzo popularną marką premium na świecie w tym roku.
Prawdziwą historią tych liczb jest wzrost – sprzedaż Mercedesa wzrosła o 13%, w porównaniu do 6% dla BMW, a także zaledwie 4% dla Audi.
„Mercedes-Benz opublikował w marcu najsilniejszą sprzedaż systemu w historii firmy. Poza tym, że pozostajemy na dobrej drodze ”, powiedziała Ola Kallenius, członek zarządu Daimlera pod opłatą Mercedesa.
Wzrost pochodzi przede wszystkim z Chin, gdzie Mercedes trudno rozwinąć swoją obecność marki. Firma podwoiła liczbę dealerów Mercedesa w Chinach w ciągu ostatnich dwóch lat, co doprowadziło do 36% wzrostu sprzedaży. Chiny wnoszą obecnie ponad 1/5 światowej sprzedaży Mercedesa. Jest to bezpośredni cel w Audi, wieloletni lider samochodów i ciężarówek premium w Chinach-jednak chińska sprzedaż Audi wzrosła tylko o 5% w tym roku.
• Audi R8 E-Tron wystawiony w Chinach
W Stanach Zjednoczonych Audi nadal przewyższa zarówno Mercedes, jak i BMW, pomimo ciągłego skandalu „Dieselgate”. Sprzedaż Mercedesa w Stanach Zjednoczonych spadła o 3% do tej pory w tym roku.
Mimo to silne wyniki na całym świecie mogą oznaczać, że Mercedes jest marką premium, którą można obejrzeć na resztę 2016 roku. Te dane dotyczące sprzedaży obejmują tylko samochody i ciężarówki głównej marki – nie przyczyniły się mądrego sprzedaży Daimlera AG, a także niewielka sprzedaż BMW.
Czy uważasz, że dane sprzedaży Mercedesa są zasłużone? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *