„Cięcie więzi z UE sugeruje, że podróż będzie inna, ale to nie powinno się zatrzymać”

Jun 5, 2023 category

Sezon zimowy rozluźnia się, nasze godziny pracy stają się lżejsze i bezpieczniejsze, a geneva motoryzacyjny pokaz, który reprezentuje Początek wiosny, zaledwie miesiąc. Z tego powodu życie jest dobre.
Ponadto, ponieważ zdecydowałem, że 2020 jest rokiem podróży, czas na planowanie i rezerwację jest teraz – podczas gdy istnieją gorące oferty na hotele, jadalnię, przejścia promowe, zakupy/wypożyczalnie samochodów i całkowicie darmowe paliwo (uczciwe) .
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Jazda w Europie po Brexicie
Early Bird zapewnia coraz bardziej popularne, więc wykorzystują je. Przykład: W tym tygodniu (29 stycznia 4 lutego) Organizatorzy sierpniowego brytyjskiego pokazu samochodowego w Farnborough, Hants, zapewniają wyłącznie czytelników samochodów Express o 10 procent zniżki na ceny wstępu.
Inne wczesne okazje ptaków można wykonać podczas podróży do Europy kontynentalnej później w 2020 r. P&O sprzedaje bilety do samochodu Dover-Calais-Dover+pasażerowie w cenie początkowej All Inclusive 25 GBP. Dodatkowo, kupony paliwowe w wysokości 30 GBP mogą zostać ubiegane przez niektórych klientów rezerwujących przejazdy P&O; Po prostu wyszukaj „P&O Early Booking Deal” online.
To powiedziawszy, w ciągu następnych kilku dni unikałbym zabrania samochodu na kontynent promem lub przez chunnel. Czemu? Ponieważ Wielka Brytania opuściła Unię Europejską ostatniego dnia stycznia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *