Szoferowie Uber, którzy będą wymagani do hybryd lub elektrowni elektrycznych w Wielkiej Brytanii do 2022 r.

Oct 8, 2022 Uncategorized

Diesel, a także szoferów benzynowych pracujących dla Uber w Londynie, będą musieli przejść na hybrydę lub całkowicie elektryczne samochody i ciężarówkę do 2020 r. .
W ramach nowego funduszu „czystego powietrza” o wartości 150 milionów funtów Uber stwierdził, że to 40 000 szoferów w Londynie, otrzyma projekty hybrydowe lub elektryczne na Uberx do 2020 r. Jednak z wieloma szoferami firmy już wykorzystują szereg projektów hybrydowych takich Jako Toyota Prius, wielu już zaspokoi przyszłe kryteria.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Do 2022 r. Uber chce przedłużyć politykę obejmować wszystkie 40 brytyjskich miast, w których działa, a także do 2025 r., Ma na celu posiadanie całkowicie elektrycznej floty w Londynie.
• Dokładnie jak zdobyć zadanie jako sterownik Uber
Aby wyprodukować fundusz „czystego powietrza”, Uber zainwestuje 2 miliony funtów własnych pieniędzy, a także podnieść koszty taryfy w Londynie o 35 pensów z następnego miesiąca, aby obejmować resztę.
Z funduszu firma zaoferuje swoim szoferom w Wielkiej Brytanii nawet 5000 funtów na koszt modernizacji swoich samochodów i ciężarówki do hybrydy. Wprowadza również własny plan diesla, w którym szofery z samochodami o wysokości 4 przedeuro będą dostarczane aż 1500 funtów kredytowej na Uber.
Fred Jones, szef brytyjskich miast Uber, powiedział: „Zanieczyszczenie powietrza jest rosnącym problemem, a także zidentyfikowaliśmy się, aby odgrywać naszą rolę w radzeniu sobie z tym silnym planem. Chcemy iść w całości elektryczne w stolicy. ”
„Nasz plan złomowania będzie również zdejmować zanieczyszczające samochody z drogi, a także zmotywować londyńczyków do wsiadania do wspólnych samochodów i ciężarówki, aby połączyć się z dostawą publiczną.
Czy wszystkie taksówki, a także usługi związane z jazdą powinny być hybrydowe lub całkowicie elektryczne w miastach takich jak Londyn? Opowiedz nam swoje przemyślenia na temat sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *