Vaughtons wprowadza NHS Fundraising Pin-Badge

Feb 17, 2023 Uncategorized

Vaughtons, historyczny producent biżuterii brytyjskiej odpowiedzialny za odznaki Aston Martin i McLaren, rozpoczął fundraising pin-badge, aby wspierać NHS podczas pandemii Coronawirus.
Odznaki są produkowane w Wielkiej Brytanii, wykorzystując metody i oprzyrządowanie, które były używane od momentu powstania firmy w 1819 r. Każda odznaka jest wytłoczona i dopracowana na tradycyjnym sprzęcie biżuterii firmy, zanim szkliwa tęczowa zostanie zastosowana ręcznie.

Przemysł samochodowy do budowy wentylatorów dla NHS w kryzysie Coronawirus

Początkowo odznaki będą oferowane ze złotym lub srebrnym poszyciem, chociaż Vaughtons twierdzi, że w najbliższej przyszłości uwolni solidne i dziewięć karatowych wariantów złota.
3

Nick Hobbis, dyrektor zarządzający Vaughtons, powiedział: „Kraj zgromadził się przez cały ten trudny czas z jednomyślnym, wdzięcznym poparciem dla NHS i opiekunów, którzy postawili swoje życie na linii i niestrudzenie pracowali i nadal to robią, bo ci, którzy zostali dotknięci koronawirusem.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

„Tęcza stała się widocznym symbolem nadziei i wdzięczności. Stworzenie tej odznaki za pomocą naszych umiejętności jest unikalnym sposobem oddawania Vaughtons. Mamy wielką nadzieję, że ta Rainbow Think You Badge stanie się „Poppy” XXI wieku, umożliwiając nam pozyskanie cennych funduszy na cele charytatywne wspierające pracowników i wolontariuszy NHS ”.
Każda odznaka kosztuje 9,99 £, w tym wysyłka i opakowanie – a firma twierdzi, że zyski z projektu zostaną wysłane bezpośrednio do organizacji charytatywnych NHS. Odznaki można zamówić bezpośrednio ze strony internetowej Vaughtons.
Teraz przeczytaj, w jaki sposób Jaguar Land Rover pomaga NHS, produkując opiekę ochronną dla pracowników opieki zdrowotnej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *