2018 Ford Tourneo wykonany na zamówienie

Oct 22, 2022 Uncategorized

Ford Transit Made Customed otrzymuje aktualizację, a także wariant Traveller na zamówienie Tourneo został ujawniony na pokazie motoryzacyjnym Frankfurt. Zmieniona konstrukcja jest oferowana nawet dziewięcioma miejscami w zakresie długości rozstawu osi, a także Ford szczyci się tym, że Tourneo jest jedynym dostawcą osób opartych na fandzistości z sześcioma osobnymi tylnymi siedzeniami, które można skonfigurować indywidualnie.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Ulepszenia do wykonanego na zamówienie Tourneo na zewnątrz, z poprawioną kratką i światłami w ciągu dnia, jednak odkryto ogromne modyfikacje. Istnieje ulepszony system klimatyzacji, który zwiększa wentylację kabiny, a sześć portów USB jest używanych do ładowania urządzeń elektronicznych. Istnieje również ulepszony 10-głośnikowy system stereo.
Buduj wysokiej jakości, a także ulepszone wykończenie kabiny, aby zapewnić znacznie bardziej ekskluzywny, wykonawczy klimat, aby zapewnić, że wykonane przez Tourneo Can Can Can Can Trudność w wersjach wykonawczych Transportera VW T6, a także Vito Vito Mercedes Vito. Jeszcze jeden dodatek jest drobna skóra, która zapewni jeszcze wyższą ekskluzywną atmosferę.
14
O naszej reklamie tej reklamy

Pod maską, wykonany na zamówienie Tourneo otrzymuje obecny diesel EcoBlue 2.0, który został wprowadzony do tranzytu w zeszłym roku. System jest oceniany na 170 KM (168 KM), podczas gdy jest oferowany z sześciobiegową podręcznikiem, a także sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów SelectShift. Kolejnym specjalnym dodatkiem do wykonanego przez Tourneo na zamówienie jest samoprzylepne tylne zawieszanie powietrza, co zwiększa komfort kabiny furgonetki.
Bezpieczeństwo jest kluczowym elementem nowego Tourneo Custom, z nowym inteligentnym ograniczeniem prędkości. Dodano wykrywanie ślepego obszaru, a także ostrzeżenie o ruchu w sieci, podczas gdy kolizja alert, a także wykrywanie pieszych, utrzymanie pasa, adaptacyjne krusze, a także stabilność wiatru na starych turniejach.
Aby zmagać się z innymi kutonami wykonawczymi opartymi na fantach, tourneo wykonane jest w luksusowym Titanium X Trim. Obejmuje to skórę, zarządzanie głosem Sync 3 z SAT-Nav, a także z tylnym aparatem, a także światłami ksenonowymi. Ponadto Sport Trim dodaje bodykit z podwójnymi paskami maski, a także specjalne 17-calowe felgi aluminiowe, a częściowe skórzane wykończenie jest również częścią opakowania.
Śledź wszystkie wiadomości z pokazu motoryzacyjnego Frankfurt 2017 tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *