Detroit Motor Show 2013: Top 10

Mar 6, 2023 category

1. Mercedes CLA
Pełna historia >> Cyniczny wśród was może nazwać nową CLA po prostu klasą A z butem, ale jest znacznie sprytniejsza. Mercedes stworzył kolejną niszową inni twórcy, których nie widzieli, i w pełni oczekujemy, że przyciągną nagrody, przyciągając powódź nowych klientów do marki. Wyglądało to również cudownie w ciele – wszystkie gładkie krzywe i napięte mięśnie.
2. Chevrolet Corvette Stingray
Pełna historia >> Znaczenie Korwety jest ograniczone dla kupujących w Wielkiej Brytanii, ale w Detroit nowa wersja supersamochodu All-American to wielka wiadomość. A Chevrolet dojeł światło reflektorów, przywracając sugestywną nazwę „Stingray” z lat sześćdziesiątych. Dzięki paneli nadwozia z włókna węglowego, aluminiowym podwoziem i oszałamiającym projektem, ta nowa „Vette jest całkowicie nowoczesna. Ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają – pod maską wciąż jest 444 KM 6,2 -litrowy V8.
3. Koncepcja Honda Urban SUV
Pełna historia >> Wskakowanie na małą modę SUV nie jest niczym nowym. W rzeczywistości byliśmy rozpieszczani niedawno wyborem z modelami takimi jak Peugeot 2008, Renault Captur i Ford Ecosport. Ale używa Hondy wyglądała szczególnie obiecująco. Koncepcja Urban SUV będzie oparta na jazzie i trafi do sprzedaży w Japonii w tym roku (chociaż będziemy musieli poczekać do 2015 roku w Wielkiej Brytanii). Honda ma historię pozostawania wiernym projektowi koncepcji. Oto nadzieja.
4. Lexus jest
Pełna historia >> Nagrodą za najbardziej przyjemną niespodziankę dotyczy nowego Lexusa – rewelacyjny kawałek projektu, który da prostym Niemcom coś do przemyślenia. Lexus od jakiegoś czasu grozi zbudowaniem czegoś tak oszałamiającego, z koncepcjami takimi jak oszałamiający LF-LC. Nowość zapewnia tę obietnicę, z szczyponą przednią kratką i przypominającymi ostrze lampy do biegania LED, dzięki czemu front jest całkowicie wyjątkowy. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jeszcze trzydrzwiową wersję, która była obiecana od pewnego czasu w 2014 roku.
5. Koncepcja Forda Atlasu
Pełna historia >> Ford sprzedał 645 000 ciężarówek z serii F w 2012 roku-to równa się znacznie więcej niż samochodowi na minutę-i jest to najlepiej sprzedający się amerykański samochód od 31 lat. Kiedy więc Ford ujawnia swoją wizję tego, czym będzie seria F w przyszłości, świat siedzi i słucha. Opierając się na jego dziedzictwie, koncepcja Atlas ma nawet na oku z oszczędnością paliwa, z silnikiem Ecoboost Stop-Start i aktywną aerodynamiką. Funkcje te mogą odfiltrować się do odbioru Rangera w Wielkiej Brytanii.

6. Koncepcja rezonansu Nissana
Pełna historia >> Nissan ma poważny rodowód na rynku crossover, z historiami sukcesu, takimi jak Qashqai i Juke. Tak więc nowa koncepcja SUV to ekscytujące rzeczy, szczególnie gdy jest przeprowadzana, a także koncepcja rezonansu. Mniej więcej wielkość murano (samochód, którego nie dostajemy już w Wielkiej Brytanii), koncepcja samochodu prezentuje wskazówki projektowe dla każdego przyszłego crossoveru, w tym nowego Qashqai, w 2014 roku. Zwróć uwagę na reflektory Boomerang i Cutaway C- Filar – w nadchodzących latach zobaczysz o wiele więcej.
7. Koncepcja Hyundai HCD-14
Pełna historia >> Hyundai cieszy się rekordową sprzedażą swoich dwóch modeli premium, Genesis i Equus w Ameryce. Aby uczcić kradzież udziału w rynku od dobrze znanych marek premium, ta koncepcja pokazuje, do czego naprawdę są zdolni Koreańczycy. Odważny design z blefem (wyglądającym raczej podobnie do koncepcji Aston Martin Lagonda, nie sądzisz) może mieć również znaczenie dla Wielkiej Brytanii. Genesis Coupe nowej genezy, samochód, który będzie miał wpływ HCD-14, może dotyczyć brytyjskich salonów wystawowych.
8. Infiniti Q50
Pełna historia >> Infiniti wciąż stara się wywrzeć wpływ w Europie, ale jest to samochód, który ma nadzieję, że zmieni przypływ. Pierwszy model wykorzystujący nową strategię nazewnictwa „Q” i „QX”, został pokazany z 323 KM 3,7-litrową benzynową V6 i 355 KM 3,5-litrową hybrydowych układów napędowych V6 w Detroit, ale będzie znacznie bardziej wydajny cztery– Silniki benzynowe i silniki wysokoprężne dla Europy. Jeśli chodzi o projekt, jest to gwarantowana poprawa, ale mogła być o wiele lepsza.
9. Audi RS7
Pełna historia >> Jeśli podoba Ci się dźwięk występu Corvette, ale nie możesz znieść stylizacji superbohatera, RS7 może być idealny na twojej ulicy. Korzystając z tego samego V8 o pojemności 552 KM, co nowy Awant RS6, ale kosztuje około 7 000 funtów więcej za 84 000 funtów, RS7 może pokryć 0-62 km / h w 3,9 sekundy i uderzyć 189 km / h (jeśli zapłacisz za usunięcie ogranicznika ). Mercedes CLS 63 jest jednym z naszych ukochanych modeli AMG i nie możemy się doczekać, aż iskry latają, gdy ci dwaj tytani idą w głowę.
10. Koncepcja serii BMW 4
Pełna historia >> Spotkaliśmy koncepcję nowej serii 4 podczas wydarzenia przed Detroit Show, ale było to pierwsze publiczne emisje samochodu. W tym nowym modelu jest to, że zmieniając swoją nazwę z 3 serii Coupe na Coupe z serii 4, BMW skorzystało z okazji, aby oddzielić go od serii 3 – i co oznacza o wiele bardziej dramatyczny projekt. Wymiary zostały rozciągnięte, z utworem45 mm szersze z przodu i 80 mm z tyłu, a linia dachu również jest o 16 mm niższa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *