NINE-SEAT Renault TRACEC SPACECLASS FAN PROGRED

Feb 26, 2023 category

Renault ujawnił nowe wcielenie swojej trafic furgonetki, podnosząc nowy projekt SpaceClass jako lider klasowy w okolicy podróżnika, a także komfort przed zorganizowanym w dniu sprzedaży września tej rok. Automobile pójdzie w łeb z innymi minibusami wykonawczymi, a także z wysokiej klasy przewoźnikami, takimi jak Volkswagen Caravelle, a także Toyota Proce Verso.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Z przestrzenią dla dziewięciu osób, trafic SpaceClass ma modułowy system siedzących w drugim, a trzecim rzęsie, który według francuskiego marki umożliwia znacznie więcej niż 50 różnych projektów – poziom dostosowania, który, jak uważa za .
• Najlepsze samochody dostawcze średnich panelu do zakupu
Każdy podróżnik jest stwierdzony jako „traktowany do największego poziomu komfortu”, a także mieszkańcy, również korzystają z lampy do czytania LED, LED, a także 220 V gniazd USB do ładowania telefonów, a także innych urządzeń elektronicznych.
10

Renault debiutuje w tym tygodniu w Cannes Film Celebration, a także nie ma wątpliwości, że VIPE będą wdzięczne za zabarwione okna, a także skórzaną tapicerkę oferowaną w niektórych wersjach.
Spaceclass jest skierowany do taksówkarzy, szoferów, a także działalności biznesowej transferu miejskiego, jednak nie chodzi o pasażerów tylnych siedzeń, odsetki zostały również opłacone z przodu kabiny. Kierownica jest wyłożona skóry, a deska rozdzielcza ma wiele przedziałów magazynowych, a także 7-calowy ekran z nawigacją MedianaV, a także R-Link z Android Auto. Kamera cofania jest również oferowana na niektórych poziomach wyposażenia.
Jeśli chodzi o zewnętrzną część, Renault stwierdza, że ​​„Struceclass„ wyróżnia się ”dzięki reflektorom, Chrome Grille, a także pomalowanymi zderzakami, z furgonetką zawierającą farbę kometową Grey, a także różnymi błyszczarnymi detalami. Dla tych, którzy próbują znaleźć dodatkową ekskluzywność, 17-calowe koła z efektem diamentów są również wyborem.
10

Renault pozostaje w trudnej sytuacji na temat cen w Wielkiej Brytanii, a także specyfikacji, więc nie będzie potwierdzenia, które aspekty bieżącego silnika-obecnie cztery wersje tego samego 1,6-litrowego systemu wysokoprężnego-będą działać w Spaceclass do niedługo przed datą przedstawienia września.
Co robisz o nowej trawerze Spaceclass? Zrozumiemy w sekcji komentarzy poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *