Toyota RAV4 zaktualizowana na rok 2014

Dec 7, 2022 category

Toyota zaznacza 20 lat RAV4, zwiększając podstawowy zestaw, a także dodając wybór napędu na cztery koła do wielu modeli. Oryginalny RAV4 był jednym z pierwszych kompaktowych SUV -ów, które trafią do sprzedaży w Wielkiej Brytanii, długo przed projektami takimi jak Nissan Qashqai, a także VW Tiguan.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Recenzja Toyota RAV4
Ikona średniej specyfikacji, a także niepokonane wykończenia niezwyciężone, teraz funkcjonują zestaw, podczas gdy aktywny na poziomie podstawowym widzi redukcję kosztów o 400 £. Ikona otrzymuje bez kluczyek, a także przycisk Push rozpoczynają się wraz z nowym 18-calowym stylem koła aluminiowego dodanego do listy zestawu. Klienci, którzy specyficzni niepewne wykończenie, mogą wybrać między dwoma nowymi skórzanymi wzorami wnętrz, z wszechstronnymi czujnikami parkowania samochodem, również standardowo wyposażone.
Wszystkie projekty – z wyłączeniem aktywnych – podobnie zawiera aktualną wersję systemu nawigacyjnego Toyota Touch 2 Go. Jest to pierwszy tego rodzaju system, który funkcjonuje Google Street View, a także dane o ruchu internetowym HD w czasie rzeczywistym od TomTom uwzględniono również.
• Najlepsze 4x4S, a także SUV -y
Dalsze modyfikacje również wskazują, że silnik D-4D D-4D o długości 2,0 litra obejmuje teraz wybór 4WD na ikonie, a także modele niezwyciężone. Silnik o mocy 122 KM jest świetny do zadeklarowanego 53,3 mpg, z emisją CO2 137 g/km, jeśli jest sparowany z sześciobiegową skrzynią biegów. Jedynym innym wyborem silnika jest znacznie mocniejszy silnik wysokoprężny o mocy 147 KM. Emisje są nieco wyższe przy 149 g/km, a klimat ekonomiczny uznał za 49,6 mpg-jeszcze raz, jeśli wybierzesz sześciobiegową skrzynię biegów.
• TOYOTA RAV4 Hybrid możliwość
Wszystkie modyfikacje RAV4 przygotowały już metodę modeli showroom, a koszty zaczynają się od 22 195 £, a także wzrosły do ​​29 295 £.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *