„Chciałbym mniej samochodów elektrycznych i szumu ciężarówki, a także mniej uszkodzonych obietnic”

Feb 21, 2023 category

Minęło 10 lat, prawie na dzień, biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy jechałem liściem Nissan-pierwszym głównym nurtem czysto elektrycznych samochodów i ciężarówka w sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Doskonałe, że od tego czasu opracowano 500 000. Szkoda, że ​​jego twórca prawie zdecydowanie stratą na każdym z nich.
Problem polega na tym, że samochody i ciężarówki o wartości 100 procent z karami kosztownymi akumulatorami są kosztowne, a także nieco trudne do zaoferowania w dużych ilościach, co z kolei wskazuje, że są opracowane w niskich woluminach. W takich samochodach brakuje potrzebnych ekonomii skali ich tańszych, wysokich, sprzedających, sprzedawców benzyny lub diesla.

Najlepsze samochody elektryczne i ciężarówki, aby uzyskać 2022

To nie jest tylko problem Nissana, to duży ból głowy dla światowego przemysłu motoryzacyjnego. Keen, Lean, wskazuje, że Elon Musk mógł uchwycić sztukę sprzedaży 100-procentowych elektryków na zysk, jednak Tesla jest wyjątkiem od ogólnej zasady, ponieważ każda inna firma traci pieniądze na sprzedaży czystego-EV.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Zanim więc narzekamy na niekwestionowane naklejki o wysokich kosztach uderzone w te samochody, być może musimy uzyskać komfort z prawdy, że jesteśmy w stanie uzyskać ich wiele za mniej niż koszt.
Ale według TV Bloke zmienił EV, Roberta Llewellyna: „W ciągu dwóch lat będą kosztować dokładnie takie same lub tańsze, a także twórcy, którzy tego nie zrobią, nie przejdą z biznesu”. Wskazuje, że za 24 miesiące-na przykład-Volkswagen E-up! (Obecnie 23 000 funtów) będzie dokładnie takie samo jak benzyna! (od 13 000 funtów dzisiaj). Podobnie jak nie, VW nie przeżyje. Naprawdę? Jesteś pewien, Bob?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *