Skoda ujawnia nowe wykończenia Kodiaq i Kamiq z o wiele więcej zestawu i lepszą wartością

Jun 28, 2022 Uncategorized

SKODA przekazała swoje SUV Kodiaq i mniejsze skorygowane struktury Crossover Kamiq, które przynoszą znacznie więcej standardowego sprzętu i wartości dodanej dla 2022.
Kodiaq to siedmioosobowy siedmioosobowy Peugeot 5008, a skład rozpoczyna się teraz od SE Drive Trim, które znajduje się poniżej nowego modelu wykonawczego SE L. Reszta zasięgu – zwieńczona sportowym kodiaq VRS – pozostaje niezmieniona.

Nowy lifting Skoda Karoq w sprzedaży w sprzedaży od 25 950 £

SE Drive zastępuje wersję SE jako najtańszy Kodiaq, a ceny zaczynają się od 30 415 £. Wykorzystuje znacznie więcej standardowego zestawu niż wcześniej, z szarymi 18-calowymi felgami aluminiowymi, elektrycznie regulowanymi, podgrzewanymi i składanymi lusterkami drzwi oraz systemem nawigacji satelitarnej z wbudowanym Wi-Fi.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Skoda dostarcza również rok swojej serwisu internetowego informacyjno -rozrywkowego z SE Drive, umożliwiając samochód dostępu do ruchu, pogody i informacji o przeprowadzce. Występują również przednie i tylne czujniki parkowania.
Kodiaq SE można określić za pomocą czterocylindrowego silnika benzynowego o pojemności 1,5 litra lub 2,0-litrowego oleju napędowego, z których każdy wytwarza 148 KM. Oba silniki mogą być opcjonalne z automatyczną skrzynią biegów z podwójnie sprzęgłem, ale tylko olej napędowy jest dostępny z napędem na cztery koła.
Za 34 275 £ nowy kodiaq se L przedstawia dodatkowy sprzęt, taki jak większe 19-calowe koła wykończone w antracycie, skórzanej tapicerce i lusterach zjeżdżania. Elektrycznie regulowane siedzenie kierowcy z funkcją pamięci i tylną kamerą parkingową są również standardowe.
I chociaż siedmioosobowe ustawienie jest opcjonalne w przypadku Kodiaq SE Drive, jest to standard w wykonawcy SE L. Istnieje również o wiele więcej opcji silnika do wyboru, z dodaniem 2,0-litrowej benzyny o pojemności 187 KM i 2,0-litrowego oleju napędowego produkującego 197 KM.
Skoda dała również Kamiq leczenie wykonawcze SE L, zastępując poprzedni model SE L. SE L Executive otrzymuje 18-calowe felgi aluminiowe, podgrzewane przednie siedzenia, krzywkę z tyłu i przednie czujniki parkowania, i jest używany z wyborem dwóch silników benzynowych.
Jednostka podstawowa to 1,0-litrowy trójcylindrowy silnik produkujący 108 KM i znajduje się poniżej 1,5-litrowego czterocylindrowego silnika z 148 KM. Każdy z nich może być określony za pomocą automatycznej skrzyni biegów z podwójnym sprzęgłem, a ceny dla dyrektora SE L zaczynają się od 24 465 £.
Nowe oceny wykończenia Kodiaq i Kamiq są dostępne do zakupu teraz, na dostawę jeszcze w tym roku.

Sprawdź najlepsze SUV -y, aby się tu dostać …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *