Fiat Sports Car for 2015

Sep 20, 2022 category

po CEO Fiat-Chryslera, komentarze Sergio Marchionne na pokazie motoryzacyjnym w Genewie 2014-gdzie twierdził, że nie zostanie zbudowana poza Włochami-potwierdzono, że Alfa Romeo Spider był spadł z planu produktu, a samochód będzie odzyskany Fiat lub Abarth.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Zgodnie z wykresem planującym globalne plany produktów Fiata do 2018 r. (Do tego czasu jest ukierunkowane na wzrost produkcji z 1,5 mln jednostek rocznych do 1,9 mln) model „specjalności” pojawi się pod koniec 2015 roku. Fakt, że nie ma wzmianki o nowym pająka w planie produktu Alfa, sugeruje, że samochód sportowy został przemianowany, aby pasował do zmiany portfela marki Marchionne.
• Pięcioletni plan Fiat-Cryslera ujawnił
Chociaż Marchionne odmówił komentarza na temat jakichkolwiek szczegółów w Genewie, powiedział, że pozostał złożony w użyciu „architektury i układów napędowych” pierwotnie określonych w umowie. Warunki joint venture, że Mazda MX-5 i jego siostrzany samochód zostaną zbudowane przez Mazdę w Hiroshima w Japonii. Abarth byłby idealnym kandydatem do samochodów sportowych, biorąc pod uwagę jego referencje wydajności, chociaż następca marki Fiat dla Fiata Barchetta nie jest wykluczony.
Fiat stara się również uprościć swój zasięg, przemieszczając crossover Sedici i Hatchback Family Bravo na korzyść nowego członka rodziny 500, w sprzedaży jeszcze w tym roku. 500x jest siostrzanym samochodem Jeep Renegade i będzie znacznie bardziej utylitarnym crossoverem na kompaktowym MPV 500L, a rywalizują z Nissan Juke i Skoda Yeti.
Flota nowych Fiatów jest terminowa od 2015 r., A rynek europejski ma otrzymać budżetowe rodzinne hatchback, saloon i rodzinę nieruchomości-uważana za oznakowane jako część rodziny Pandy. Oczekuje się, że „kompaktowy CUV”, który pojawi się w 2017 roku, będzie Nissan Qashqai-Rivalling Panda SUV, podczas gdy w 2018 r. Przyjedzie zupełnie nowa panda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *